Корбан Геннадий

Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен

Популярность темы «Корбан Геннадий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Днепр !
30.12.2015
Какой успех прокуратуры порошенко ! Вот это удача ! Задержать одного из организаторов обороны Украины (причём за свои денежки), человека придушившего сепаратизм в Днепре, снабжавшего за свои средства фронтовиков и волонтёров ! Даже не отпустив под залог ! ВОТ ЭТО УДАЧА !!! МОЛОДЦЫ !! ПОРОШЕНКО , МЫ ТЕБЯ ЛЮБИМ !!! СЛАВА ЛИПЕДСКОЙ ФАБРИКЕ !!! Какой умничка ! ))) Мартыненко, Бойко, Кононенко, Жвания, Ефремов, Кернес, Януковичи - валяются на полу от смеха !!!
МИР СПАСЁТ КРАСОТА.
02.11.2015
УКРЖОП. САРА, А КТО КРАСАВА ???? ОН ЖЕ ОЧЕНЬ ПРАЦИВНЫЙ ! МНЕ ТАКИЕ НЕ НРАВЯТСЯ. ФИЛАТОВ СИМПАТИЧНЫЙ. А У ЭТОГО ФИЗИОНОМИЯ СТРАДАЛЬЦА. ОН ЖЕ ЧУВСТВОВАЛ, ЧТО ЕГО СХВАТЯТ, ЧЕГО НЕ УДРАЛ ???
Сара
22.10.2014
Красава. Пять баллов
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее