Комитет по борьбе с коррупцией и организованной преступностью

Общественная организация "Комитет по борьбе с коррупцией и организованной преступностью"

Популярность темы «Комитет по борьбе с коррупцией и организованной преступностью»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Юрий
30.01.2018
Радует мысль о том ,что наступит время когда преступность исчезнет.больно жить о даже порой отвратительно сталкиваюсь о страдала от преступности о коррупции.ни кому не пожелаю этого того ,что пришлось пережить.жаль,что не могу устранить.считаю,что это горе для человечества о вообще для любого устройства живых разумных творений.
Егор
25.05.2015
Бывший сторож и действующий прохиндей Кашик нехитрым способом пытается заработать на жизнь
Сергей Золотарёв
08.05.2015
Мощная ОПГ пока в стране война и не до них набивает карманы.Действующие лица : Судьи, работники прокуратуры, милиции, суд исполнитель, нотариус и её муж адвокат ( бывший работник прокуратуры)," свои люди" Нарушают КОНСТИТУЦИЮ УКРАИНЫ ст. 41 лишают граждан жилья .ст.18 Об Охране детства.
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее