Коломойский Игорь

Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен

Популярность темы «Коломойский Игорь»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
ААА
03.08.2017
С ТАКОЙ ГОЛОВОЙ КАК У ИГОРЯ ВАЛЕРЬЕВИЧА НУЖНО БЫТЬ ПРЕЗИДЕНТОМ НЕ ТОЛЬКО БАНКА!
лиз лиз
18.08.2016
Хватит ж.полизства, коломойский вор еще тот и место его в тюрьме!!!!!
Олег
12.09.2015
На морды,посмотреть,кажется девяностые вернулись,вор на воре сидит!А не выбрать мэром,кота,собаку или кусок руды,хоть красть не будет!
Циля
20.07.2015
как спокойно, когда его нет......
Юлія
25.03.2015
Хотя, желательно, чтоб и Вы "не перегибали палку" :)
Юлія
25.03.2015
Игорь Валерьевич, в любом случае, мы Вам очень благодарны за спокойствие в родной области! Знайте, что люди, способные анализировать и думать на несколько шагов вперед, Вас поддерживают!
Мила
24.03.2015
На Коломойского вся надежда. Уж мы то в Кривом Роге знаем что такое "вилкуловщина"
валентина
24.03.2015
только Коломойский может навести порядок в этой стране
Сара
22.10.2014
Обожаю Ваше чувство юмора
Справедливый
11.10.2014
Так держать!
1 2
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее