Маркевич Иван

Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"

Популярность темы «Маркевич Иван»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Гражданин
26.02.2016
Один из немногих людей в городе, которые на деле отстаивали идеи майдана и не продались олигархам. Поддерживаю его.
Ивану
25.01.2015
Маргинал ты, Ваня!
Елена
09.09.2014
Мирные решения лучше, чем война, когда эти решения выполняют обе стороны. А когда одна из сторон (не Украина) мирное решение лишь декларирует, то речь идет лишь о затягивании войны, а не о её прекращении.
я
09.09.2014
Катерина 100%
Катерина
06.09.2014
Сегодня видела Ивана в передаче Наживо! Все правильно говорит: мирное соглашение нам надо, пока мы не потеряли всех ребят и патриотов, которые должны строить страну, в то время, как олигархи наши где-то на отдыхе!
ахаха
05.09.2014
ааааа, а теперь все оценили уровень фанатиков Маркевича)))
!
05.09.2014
Тарас Шевченко. Маркевичу. "Бандуристе, орле сизий"
Елена
04.09.2014
Іване, виявляється ти не лише політик. А ще й надихаєш людей на творчість. У невідомого автора є хист наслідування. Можливо, колись стане відомим автором... )))
Елена
31.08.2014
Сергей, не согласна с вашей формулировкой, что Иван до политики не дотягивает! Иван Маркевич тянет общественную деятельность и политику еще с того времени, когда сам был студентом! То, что трудно это дается, так это согласна, потому что непростая на Украине политика.
Роман Сердюк
31.08.2014
Да, и ещё. Познакомиться со мной не так сложно, при желании. Мой фейсбук, твиттер и номер телефона знает, наверное, полгорода. Я ни от кого не скрываюсь и вполне иду на контакт.
1 2 3 4
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее