Гідність і воля

Общественная организация ВО «Гідність і воля»

Популярность темы «Гідність і воля »

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Семён
29.04.2016
А де Ваша гідність якщо всі знають під яким соусом була створена ваша організація і чиї інтереси вона лобіює,а де Ваша Воля якщо її у Вас нема і не було тому що ви працюєте за гроші!Це на вашій совісті,а ми активісти міста будемо слідкувати за вами і коментувати ваші промо акції на користь одного з кандидатів гроші якого ви отримуєте як зарплатню!Люди без гідності без волі і без краплі совісті,правда пане Олежеку!?
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Пробив пан Петро, мешканець Василівки, колесо на черговій ямі тієї ж Запорізької траси. 

АвторВіктор Романенко
Подробнее

скиньте свої рожеві окуляри облуди і мрійливих сподівань, та чим найшвидше, телепортуйтесь із задзеркалля віртуальної реальності, в реальну, злочинну дійсність гібридного геноциду, експансії та окупації, де повно ворожої фальші і обману.

АвторСергій Філіпенко
Подробнее

У минулому році, в межах реалізації проекту обласної ради «На шляху до європейських стандартів медичних послуг», в КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром»ДОР» відкрито кабінет телемедицини.    

АвторВера Касьянова
Подробнее

         В последние годы рынок профессий меняется и формируется в соответствии с запросами современности. Появляются новые профессии, которые требуют получения новых знаний и навыков их применения. Для того, чтобы быть востребованным на рынке труда, нужно соответствовать уровню, быть креативным и любить свою работу.

АвторВера Касьянова
Подробнее