Гідність і воля

Общественная организация ВО «Гідність і воля»

Популярность темы «Гідність і воля »

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Семён
29.04.2016
А де Ваша гідність якщо всі знають під яким соусом була створена ваша організація і чиї інтереси вона лобіює,а де Ваша Воля якщо її у Вас нема і не було тому що ви працюєте за гроші!Це на вашій совісті,а ми активісти міста будемо слідкувати за вами і коментувати ваші промо акції на користь одного з кандидатів гроші якого ви отримуєте як зарплатню!Люди без гідності без волі і без краплі совісті,правда пане Олежеку!?
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее