Булавка Галина

Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва

Популярность темы «Булавка Галина»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Ира
17.01.2017
А чем она Булавка сейчас занимается? должность?
Миша
09.10.2015
Мразь, под всеми уже была!
Сара
26.09.2015
Фу. какая у неё отвратительная рожа. Сколько ей лет? Этой хитрожопой и укржоповской тёте Моте.
Справедливый
21.09.2015
Такие тёти кредиты не отдают, а что энто баблдо приписывают к патриотам, которые первые встали на защиту Украины, это наверное не совсем правильно.
Инквизитор
04.09.2015
Вместе с сыном алкашом , закончит в мусорном баке
Днепр
29.08.2015
Это ГАЛИНА УКРОПОВНА достала наш город
Сеня
10.08.2015
Эта галя отрабатывает погашенный корбаном кредит сына, все что хочешь за бабки
Салкоч
15.05.2015
Да, Зайцева-прохмандейка редкосная! Ее жадности и наглости, а также политической нестабильности или точнее сказать переореентации, нет придела. Пока эта тварь вместе с моей протеже-Галей (Булавкой) будут сидеть "у руля" то будет тяжело всем, кроме них сами! Да, как я ошибся! Хоть и поставил к ним своих шнырей - Баська и Сторожука!
Справедливый
11.10.2014
"Человек", который всю жизнь у партийной кормушки. Все мало. Набрала себе помощников ни где не работающих, можно только догадываться как им хорошо живется на зарплату в конверте (а конверты небось из бюджета?).
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее