Булавка Галина

Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва

Популярность темы «Булавка Галина»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Ира
17.01.2017
А чем она Булавка сейчас занимается? должность?
Миша
09.10.2015
Мразь, под всеми уже была!
Сара
26.09.2015
Фу. какая у неё отвратительная рожа. Сколько ей лет? Этой хитрожопой и укржоповской тёте Моте.
Справедливый
21.09.2015
Такие тёти кредиты не отдают, а что энто баблдо приписывают к патриотам, которые первые встали на защиту Украины, это наверное не совсем правильно.
Инквизитор
04.09.2015
Вместе с сыном алкашом , закончит в мусорном баке
Днепр
29.08.2015
Это ГАЛИНА УКРОПОВНА достала наш город
Сеня
10.08.2015
Эта галя отрабатывает погашенный корбаном кредит сына, все что хочешь за бабки
Салкоч
15.05.2015
Да, Зайцева-прохмандейка редкосная! Ее жадности и наглости, а также политической нестабильности или точнее сказать переореентации, нет придела. Пока эта тварь вместе с моей протеже-Галей (Булавкой) будут сидеть "у руля" то будет тяжело всем, кроме них сами! Да, как я ошибся! Хоть и поставил к ним своих шнырей - Баська и Сторожука!
Справедливый
11.10.2014
"Человек", который всю жизнь у партийной кормушки. Все мало. Набрала себе помощников ни где не работающих, можно только догадываться как им хорошо живется на зарплату в конверте (а конверты небось из бюджета?).
Рейтинг
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее