Змагання на честь Дня Захисника України

06.12.2017 11:49

В усі часи чоловіки були славними захисниками, що стоять на варті миру, боронять Вітчизну.

До Дня Збройних сил України  у П’ятихатках відбулися  районні змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки в командному заліку.

Разом з військовим комісаром П’ятихатського РВК, підполковником В.М.Гречухою, учасників змагань вітав  депутат Дніпропетровської обласної  ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв. У змаганнях взяв участь також його син, учень П’ятихатської ЗОШ №1 Артем Ісаєв.

Основною метою заходу є виховання патріотів України, удосконалення національно-патріотичного виховання, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність нашої держави як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, популяризація стрілецького спорту серед допризовної молоді.

Під час заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані, в зоні проведення АТО, всіх, хто поклав життя в боротьбі за незалежність та цілісність держави в україно-російській війні, а  також  - усіх борців за незалежність нашої держави.

Змагання відбулися у теплій та дружній атмосфері. Учасники з азартом та жагою до перемоги стріляли з пневматичної гвинтівки. Комусь вдавалося показати кращий результат, а комусь не вистачило зовсім трохи до призового місця. За результатами турніру було визначено переможців.

Перше місце – у Лозуватської ЗОШ. Переможці отримали в подарунок від Гілала Ісаєва пневматичну гвинтівку. Тепер будуть вдосконалювати свої вміння стріляти з нової зброї.

Гілал Ісаєв привітав учасників змагань, побажав всім  подальших успіхів та перемог.

- Такі заходи, - говорить депутат, -  виховують у підростаючого покоління інтерес до культури та традицій України, здорового способу життя.Чудова та дружня атмосфера, при проведенні змагань, підтримувала високий спортивний дух серед учасників.

Все більше молоді приходить зараз до військово-патріотичних клубів та об’єднань, прагнучи навчитися стріляти, розвивати фізичну силу, витривалість та мужність, щоб вміти захистити себе і своїх близьких, здобути навички, необхідні для служби в лавах Збройних сил України. І це добре.

  

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

17-18 березня в Харкові стартував Міжнародний турнір класу G1 Ukraine Open Cup 2018.

Подробнее

Протягом січня-лютого 2018 року Контакт-центром ДФС надано 183,3 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості відповідей 178,1 тис. надано у телефонному режимі, 4,7 тис. – електронною поштою і факсом, 0,5 тис. – із використанням автовідповідача.

Найчастіше платники зверталися з питань податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб – підприємців.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства всі відповіді надаються з використанням Бази знань - автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Так, станом на 1 березня цього року База знань налічує 5,3 тис. актуальних уніфікованих запитань-відповідей.

База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. За вказаний період платникам надано 34 консультації у письмовій формі з використанням Бази знань.

Протягом січня-лютого 2018 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 663 запитань-відповідей та внесено 425 їх нових редакцій.

Для зручності суб’єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Тому відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. Цією послугою з початку 2018 року скористалося 560,2 тис. клієнтів.

У ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», «Ставки податків і зборів», «Інформація з питань митної справи». Вони дозволяють користувачам ресурсу оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо.

Також для користувачів ЗІР є можливість завантаження у форматі PDF відповідей на запитання з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань» та їх друк.

Користувачі мережі Інтернет можуть використовувати ЗІР у якості комутатора зв’язку з оператором Контакт-центру, а саме: на сторінці в розділі ЗІР «Контакт-центр ДФС» розташовано номер телефону: «0-800-501-007», при натисканні на який в комунікаційних пристроях (телефон, планшет) або комп’ютерах відбувається з’єднання з IVR Контакт-центру ДФС.

Крім того, для користувачів ресурсу в тестовому режимі працює система фіксації задоволеності платників податків інформаційно-довідковими послугами, яка дає можливість оцінити якість уніфікованих відповідей з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментарі та пропозиції.

 

Подробнее