Выборы мэра Кривого Рога могут пройти в один тур, а в Криворожский горсовет проходят три партии, - соцопрос

19.10.2015 13:39

Выборы мэра Кривого Рога могут пройти в один тур, а в Криворожский горсовет проходят три партии, - соцопрос

По данным социологического исследования, проведенного в Кривом Роге, 48,9% избирателей, готовых принять участие в выборах 25 октября, готовы отдать свой голос за действующего мэра города Юрия Вилкула, кандидата от «Оппозиционного блока».

На втором месте разместилась Ольга Бабенко от «Батьківщини» предварительно набирая 11,2%. Чуть более 8% криворожан намерены проголосовать на предстоящих выборах за кандидата от «Блока Петра Порошенко «Солидарность» Александра Светловского, 3,8% - за Александра Крыжова от «Партии Ветеранов Афганистана», 2,7% за Николая Колесника от партии «Укроп». Сразу 3 кандидата набрали по 2,4% голосов:Александр Смалий от «Радикальной партии Ляшко», Олег Бойченко от «Свободы» и Константин Караманиц от партии «Відродження». За ними расположился Юрий Милобог от партии «Самопоміч», за которого готовы проголосовать 2,1%.

У остальных кандидатов рейтинг оказался ниже 2%. В то же время, 15,3% избирателей не определились со своим выбором кандидата на пост мэра.

Отвечая на вопрос «За какую партию вы бы проголосовали?», 38,7% криворожан выбрали «Оппозиционный блок», 8,5% - партию «Батьківщина», 7,1% – «Блок Петра Порошенко «Солидарность». Другие партии, предварительно, не смогут преодолеть 5% барьер и занять места в городском совете.

В частности, «Партия ветеранов Афганистана» набирает 4,1%, радикальная партия Олега Ляшко и «Укроп» - по 2,7%, партия «Самопоміч» - 2,5%, партия «Свобода» - 2,2%, партия «Відродження» - 2,1%. Еще 28,6% криворожан пока не определились с выбором партии.

Существенно повлиять на ход выборов могут еще неопределившиеся криворожане. Возможно, желание избежать вероятной дестабилизации обстановки в городе во время дополнительных трех недель предвыборного процесса может мобилизовать этих избирателей, а это значительно увеличит шансы на победу Юрия Вилкула уже 25 октября.

По данным социологического исследования, проведенного Центром научно-прикладных исследований «Социо», в период 15-16 октября 2015 года. Было опрошено 1500 респондентов, погрешность выборки составляет не более 2,5%.

Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее