Відстояти свободу слова у Дніпрі

01.11.2019 15:20

Звертаюся до мешканців міста від імені всіх, хто постраждав від свавілля місцевої влади, яка перетнула межу своїх повноважень, не кажучи вже про межу людяності. Два тижні будівля дніпровського медіа-центру (Mediaprostir) лишається без електропостачання, а відтак без світла та роботи техніки. На протязі цього часу працівники Медіацентру намагаються врегулювати «проблему», якої по суті не існує, бо енергопостачання було припинено обласною владою Дніпра, представники якої тупо вимкнули рубильник, аби місцевим активістам банально закрити рота.

Нагадаю, що Медіа-хаб відключили від електрики одразу після проведення Мітингу «НІ капітуляції». Загалом, зараз не важливо, якої тематики був мітинг дніпрян. Суттєво інше – наші обранці, яким ми мали б довіряти, грубими методами зруйнували не тільки залишки до них довіри, а і лишили нас тих крихт, які нам залишаються від великого державного «пирога» - а саме, елементарної свободи слова…

Даремно кожен думає, що то не їхня справа. З такими темпами скоро доберуться і до тих, хто «щось не те» дописує в Фейсбуці, бо таким же тупим способом можна відключити будь-кого від комунікацій, в тому числі, інтернету. І тут потрібно зауважити, що наша влада боротьбу веде не з «непримітними» та «тихими» особами, котрим нема ніякої справи до подій у нашому місті і в країні. Розправляються саме із цікавими людьми – тими, хто створює нашу історію.

На протязі тих темних тижнів у стрічках соцмереж та ЗМІ неодноразово розповідалося про те, наскільки необхідний нашому місту найцікавіший його заклад – Mediaprostir: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2412297279028396&set=a.1447850708806396&type=3&theater А тому одразу переходжу до справи.

Шановні друзі, любі підписники, та всі небайдужі жителі нашого міста! Будь ласка, допоможіть! Згодиться будь-яка допомога - хтось може дати пораду, а хтось допоможе «міцною дружбою» із владою, а ще хтось зможе допомогти з орендою генератора (потрібен на 60 кВт). Навіть перепост цього допису додасть у скарбничку доброї для всіх справи вагомий результат.

Окремо звертаємось до голови Дніпропетровської обласної ради – Глеба Пригунова (Глеб Пригунов (Gleb Prigunov)): Шановний Глеб Олександрович! Мешканці нашого міста знають Вас як порядну та відповідальну людину, для якої не чужі почуття патріотизму та відданості Україні. Будь ласка, допоможіть нам вирішити це вкрай важливе для міста питання! Нехай у нас буде світло, а темрява залишиться тим, хто її створює... Ми розуміємо, що на Вас тиснуть… Але може хоча б пораду дасте – як обійти тих обласних «царьків», які вважають нашу область особистою власністю? (Поки що їх вголос згадувати не будемо...)

Переможемо свавілля разом!

Рейтинг
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее