Відстояти свободу слова у Дніпрі

01.11.2019 15:20

Звертаюся до мешканців міста від імені всіх, хто постраждав від свавілля місцевої влади, яка перетнула межу своїх повноважень, не кажучи вже про межу людяності. Два тижні будівля дніпровського медіа-центру (Mediaprostir) лишається без електропостачання, а відтак без світла та роботи техніки. На протязі цього часу працівники Медіацентру намагаються врегулювати «проблему», якої по суті не існує, бо енергопостачання було припинено обласною владою Дніпра, представники якої тупо вимкнули рубильник, аби місцевим активістам банально закрити рота.

Нагадаю, що Медіа-хаб відключили від електрики одразу після проведення Мітингу «НІ капітуляції». Загалом, зараз не важливо, якої тематики був мітинг дніпрян. Суттєво інше – наші обранці, яким ми мали б довіряти, грубими методами зруйнували не тільки залишки до них довіри, а і лишили нас тих крихт, які нам залишаються від великого державного «пирога» - а саме, елементарної свободи слова…

Даремно кожен думає, що то не їхня справа. З такими темпами скоро доберуться і до тих, хто «щось не те» дописує в Фейсбуці, бо таким же тупим способом можна відключити будь-кого від комунікацій, в тому числі, інтернету. І тут потрібно зауважити, що наша влада боротьбу веде не з «непримітними» та «тихими» особами, котрим нема ніякої справи до подій у нашому місті і в країні. Розправляються саме із цікавими людьми – тими, хто створює нашу історію.

На протязі тих темних тижнів у стрічках соцмереж та ЗМІ неодноразово розповідалося про те, наскільки необхідний нашому місту найцікавіший його заклад – Mediaprostir: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2412297279028396&set=a.1447850708806396&type=3&theater А тому одразу переходжу до справи.

Шановні друзі, любі підписники, та всі небайдужі жителі нашого міста! Будь ласка, допоможіть! Згодиться будь-яка допомога - хтось може дати пораду, а хтось допоможе «міцною дружбою» із владою, а ще хтось зможе допомогти з орендою генератора (потрібен на 60 кВт). Навіть перепост цього допису додасть у скарбничку доброї для всіх справи вагомий результат.

Окремо звертаємось до голови Дніпропетровської обласної ради – Глеба Пригунова (Глеб Пригунов (Gleb Prigunov)): Шановний Глеб Олександрович! Мешканці нашого міста знають Вас як порядну та відповідальну людину, для якої не чужі почуття патріотизму та відданості Україні. Будь ласка, допоможіть нам вирішити це вкрай важливе для міста питання! Нехай у нас буде світло, а темрява залишиться тим, хто її створює... Ми розуміємо, що на Вас тиснуть… Але може хоча б пораду дасте – як обійти тих обласних «царьків», які вважають нашу область особистою власністю? (Поки що їх вголос згадувати не будемо...)

Переможемо свавілля разом!

Рейтинг
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее