Відкритий лист Прем’єр – міністру України від криворізьких пенсіонерів

09.08.2017 16:15

Пенсіонери, яких у районі немало, збентежені тим, що влада підвищила податок на нерухомість, який необхідно   сплатити до 1 вересня цього року. Люди не знайшли іншого виходу, як звернутися з відкритим листом до очільника українського уряду.      

- Сьогодні, - говориться у листі, - нас запрошують у сільську раду, податкову інспекцію, щоб зареєструвати свою нерухомість та отримати рахунок щодо податку на будинок та підсобні приміщення – сарай, підвал, гараж… Нарахування немалі – від 250 до 500 гривень. Заплатити податок вимагають до 01.09.2017 року.

         «Ми звертаємось до Вас з питанням – за що ми повинні платити цей податок? Це наші будинки, які збудували чи придбали наші батьки, чи ми. Ці будинки підключені до газу, водопостачання, електрики за власні кошти господаря, приміщення ремонтуються за кошти сім’ї. Сьогодні за використання газу, електроенергії, води ми платимо по захмарним тарифам. Так за що цей податок?   Знаєте, у нас складається враження, що ви всі, хто керує державою, кожен ранок просипаєтесь і на ум приходить перша думка – що ще здерти з людей, щоб поповнити державний бюджет та щось ще приховати ? Пробачте, у нас уже закінчується терпіння, бо ви постійно порушуєте Конституцію, Закони України і ніхто навіть не вибачається перед людьми.»

         У відкритому листі також привертається увага до того, що діти війни не отримують доплати до пенсії, попри існуючий Закон та рішення судів. Працюючим пенсіонерам не перераховують пенсії, як того вимагає Закон, чорнобильці вимушені тільки через нескінчені суди добиватись пенсії, гарантованої Законами України, а виплати інвалідам мають такий розмір, що на ці кошти можна проіснувати тільки тиждень. З пенсій інвалідів 3–ої групи, які змушені працювати, щоб вижити, щомісячно крадуть по 250 – 350 грн. Одноосібникам, які працюють на власній землі, збільшили податок втричі, фермерам нарахували податок в десять разів більше, ніж в минулому році.

«Такі приклади можна наводити нескінченно. Нас хвилює думка – що ще завтра ви придумаєте панове? І ми сміємося, коли у владі кричать: «вау!», бо у нас вже профіцит бюджету! Та навіть ми в селі розуміємо, що гривня вже знецінилась по саме нікуди, тому і не кошти вливають в казну, а папірці.А не подумали б ви всі, як наповнювати бюджет за рахунок зростання економіки, розвитку інноваційних технологій, створення нових підприємств, підтримки українських фермерів, а не за рахунок нескінченого підняття тарифів, штрафами, пенями, а ще від емісії гривні.»

Яковішина С.Я., Моїсеєнко Т.І., Куропятник Н.П., Кіряхно В.Т., Фурт Т.Г.,   Полежаєва О.Г., Паважнюк О.О. і ще 30 осіб.

Пенсіонери Криворізького району Дніпропетровської області сподіваються, що їх почують. Люди також чекають на підтримку від всіх, хто має пенсійне посвідчення. Адже, на їх думку, необхідно звільнити людей, що знаходяться на соціальному забезпеченні держави, від необгрунтованих виплат.

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

17-18 березня в Харкові стартував Міжнародний турнір класу G1 Ukraine Open Cup 2018.

Подробнее

Протягом січня-лютого 2018 року Контакт-центром ДФС надано 183,3 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості відповідей 178,1 тис. надано у телефонному режимі, 4,7 тис. – електронною поштою і факсом, 0,5 тис. – із використанням автовідповідача.

Найчастіше платники зверталися з питань податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб – підприємців.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства всі відповіді надаються з використанням Бази знань - автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Так, станом на 1 березня цього року База знань налічує 5,3 тис. актуальних уніфікованих запитань-відповідей.

База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. За вказаний період платникам надано 34 консультації у письмовій формі з використанням Бази знань.

Протягом січня-лютого 2018 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 663 запитань-відповідей та внесено 425 їх нових редакцій.

Для зручності суб’єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Тому відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. Цією послугою з початку 2018 року скористалося 560,2 тис. клієнтів.

У ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», «Ставки податків і зборів», «Інформація з питань митної справи». Вони дозволяють користувачам ресурсу оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо.

Також для користувачів ЗІР є можливість завантаження у форматі PDF відповідей на запитання з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань» та їх друк.

Користувачі мережі Інтернет можуть використовувати ЗІР у якості комутатора зв’язку з оператором Контакт-центру, а саме: на сторінці в розділі ЗІР «Контакт-центр ДФС» розташовано номер телефону: «0-800-501-007», при натисканні на який в комунікаційних пристроях (телефон, планшет) або комп’ютерах відбувається з’єднання з IVR Контакт-центру ДФС.

Крім того, для користувачів ресурсу в тестовому режимі працює система фіксації задоволеності платників податків інформаційно-довідковими послугами, яка дає можливість оцінити якість уніфікованих відповідей з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментарі та пропозиції.

 

Подробнее