Відкритий лист до голови Укртрансбезпеки.

10.04.2018 10:42

28 березня 2018 року голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк повідомив про зміни, щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху, згідно з якими посилюється контроль за грузовими перевезеннями та  значно зростуть штрафи за руйнування доріг.

Розмір штрафу для водіїв становить від 30 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-680 грн), для посадовців, громадян – суб'єктів господарської діяльності – від 80 до 125 неоподатковуваних мінімумів (1360-2125 грн).

При повторному здійсненні упродовж року будь-якого з порушень штрафні санкції становитимуть: для водіїв – від 80 до 100 неоподатковуваних мінімумів (1360-1700 грн), для посадовців, громадян – суб'єктів господарської діяльності – від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів (8500-17000 грн).

Напередодні літнього сезону, коли від великогабаритного транспорту страшенно потерпає щойно відремонтоване дорожнє покриття, це стало дійсно корисною інформацією. Але, варто зазначити, що наша організація «Майдан Січеслав-Дніпро»вже зараз може спрогнозувати результати таких змін, які навряд чи підуть на користь Дніпропетровської області та України в цілому, тому, хочемо звернутись до пана Ноняка з публічним листом:

Шановний Михайле Васильовичу!

Саботаж з боку Укравтодору та МІУ (Міністерство інфраструктури України) та корупційна гідра, яка косить нещадно ряди регіональних представництв Укртрансбезпеки, добре, що Ви самокритично це підтвердили в своєму інтерв’ю 5му каналу,  це є дуже серйозною перешкодою для повноцінного здійснення габаритно-вагового контролю.

Як на мене, пане Михайло, також не менш серйозною перешкодою є ситуація, яка склалася на місцях,  де так само відбувається саботаж, коли Управління  Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, за керівництвом Степаненко О.М., може місяцями не виїжджати на ГВК (габаритно вагові комплекси), яких, до речі, в минулому році було всього два (!) на всю Дніпропетровську область з яких працював один(!!!), коли навіть, якщо і виїхали, то попереджені зазделегідь про те, що до них їде комісія з перевіркою, але як показує практика, окрім нових жилетів, роботи від них ніякої.

Приізд комісії спричиняє чергу на ГВК.

Приізд комісії спричиняє чергу на ГВК. Зазвичай вантажівки проїжджають повз.

Так, за присутності членів комісії зі складу громадськості області, щось намагаються робити, та знову ж, якось вибірково зупиняється авто, а на питання - чому певне, явно перевантажене авто не зупинили, або зупинивши не завели на зважування, відповідь одна, - «В нас немає таких повноважень», а це знову ж неправда. Повноваження їм дає постанова Кабінету Міністрів України № 422 від 20 травня 2013р.. Чому не виконують? Питання риторичне)).

Щодо виїзду та роботи на комплексі, були навіть декілька письмових звернень керівництва Облавтодору, як членів бригади, яка працює на ГВК до обласного управління Укртрансбезпеки, з вимогою виїзду на площадку, але реакції нуль.

А Ви, Михайло Васильович ще кажете про цілодобову роботу ГВК.

Тому, якщо у структури очолюваної Вами з МІУ та В. Омеляном конфлікт, а Укравтодор саботує, може в обласних підрозділах спробуєте налагодити роботу? - тим більш, що сучасні вагові комплекси придбані за міжнародні та за кошти обласного бюджету готові до роботи.

 Власне, якщо говорити про дороги, переважно відремонтовані не якісно, то з приходом весни, посівної та сезонного збільшення руху вантажного транспорту, робота вагових комплексів, як ніколи є важливою. Може не рік, а трохи більше протримається дорожне покриття за більш відповідального ставлення до виконання своїх обов’яків  Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області. Та щодо якісного ремонту доріг, то це вже інша історія.

Далі буде!

ааааааааааааааааn

P.S.: Пане Михайле, ми з Вами вже обговорювали вищезазначені та інші питання під час особистої зустрічі у Дніпрі, вважаємо розмову не завершеною…

Нічого особистого, тільки область!

 

Голова ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктор Романенко

Джерело: МСДНіпро

Комментарии
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг.

Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад           37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників здійснюється 36 Центрами обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях Дніпропетровської області, які надають 30 видів адміністративних послуг. Протягом шести місяців поточного року 247 працівниками, задіяних у роботі ЦОП, надано понад 200 тисяч адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та отримати ключі електронного цифрового підпису.

Подробнее

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.06.2018     № 692/32144 (далі – наказ Мінфіну № 511), яким затверджено зміни, внесені до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – наказ Мінфіну № 435), повідомила наступне.

Частиною четвертою ст. 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначається цим Законом, у частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З огляду на зазначене, звітність за липень 2018 року подається у серпні         2018 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435.

Таким чином, звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну   № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься платниками ЄСВ, починаючи з 01.09.2018.

 

 

 

Подробнее

Коли на пункті ГВК немає 220V, або Internet, це зрозуміло і потрібно виправляти недоліки,а от коли у УТБ області немає бажання працювати... 

Подробнее