У навчальному закладі Лівобережжя м. Кам'янського пройшло свято творчих колективів

12.04.2018 00:04

З цієї нагоди в актовій залі школи зібрались гості, педагоги, працівники закладу, гуртківці та батьки. Талановитих дітей прийшов привітати депутат Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка.

Учні школи з великим задоволенням співали, танцювали, демонстрували спортивну аеробіку. Творчі колективи та окремі виконавці продемонстрували високу майстерність, сценічну культуру та артистичність виконання. Глядачі сприймали виступи дітей із захопленням та підтримували щирими оплесками.

Педагогічний колектив творчо та завзято працюють над розвитком здібностей та обдарувань кожного учня. Сумлінна та творча праця педагогів та колективів школи була неодноразово відмічена грамотами, подяками міського та обласного рівнів. Учні та вчителі школи тісно співпрацюють з закладами району та міста. Беруть активну участь не тільки у різних святкових заходах району, а стають учасниками та призерами конкурсів та проектів.

Родзинкою заходу став музичний виступ кадетських класів молодшої школи.

- Сьогодні з радістю від себе та компанії «Дніпронет»,- говорить Сергій Миршавка, - для підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді подарував навчальному закладу приємний подарунок – мікшерний пульт.

Школа - це не просто учбовий заклад, це друга домівка для тих, хто навчався або навчається в ній, працював та продовжує працювати.

Отже, від щирого серця кожному юному даруванню хочеться побажати творчих злетів та перемог, а колективу закладу - успіхів та процвітання.

 

 

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Один з найцікавіших цьогорічних заходів «Дніпровського центру професійно - технічної освіти туристичного сервісу» - участь ублагодійному проекті "Генічеськ - територія добра".

Подробнее

У січні – березні 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 110 кримінальних проваджень, з них 102 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 29 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 11 обвинувальних актів та 7 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 45 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 5 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Протягом трьох місяців поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 569 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 196;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 42.

За результатами зазначених перевірочних заходів 149 працівникам ДФС винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 працівники.

 

Подробнее

Юні кам'янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю.

Подробнее

Порядок отримання електронного цифрового підпису

Подробнее