ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ, БУТИ!

19.02.2015 19:07

Сьогодні в Дніпропетровську відбулася перша інформаційно-роз’яснювальна акція, головною метою якої було поширення інформації про перспективність та доцільність дотримання положень і вимог законів та Конституції України через утворення територіальних громад.

 

Учасники акції впевнені в тому, що зубожіння українців в своїй країні – це результат того, що народ України не став власником загальнонаціонального, а також комунального багатства своєї країни і своїх територіальних громад.

 

Територіальна громада в двох словах – це юридична особа.

 

Територіальна громада одним словом – це ВЛАСНИК.

 

Українці мусять зрозуміти, що у відповідності до Конституції України вони є відповідальними за збереження та примноження цього багатства.

 

Учасники інформаційно-роз’яснювальної акції роздавали листівки, зміст яких містив положення трьох основних законів України стосовно системи місцевогосамоврядування: Конституції, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також Цивільного кодексуУкраїни.

Підсумком акції стало вручення звернень на ім’я Коломойського та Удодазміст яких пропонуємо до прочитання:

 

                                                    Голові Дніпропетровської ОДА

                                                                     Коломойському І. В.

                                                            Голові Дніпропетровської ОР

                                                                             Удод Є. Г.

 

                                                      Ініціативна група по встановленню

                                                                 конституційного ладу

                                                              в місті Дніпропетровську

                                                          та Дніпропетровській області

 

                                          ЗВЕРНЕННЯ

   Ми, громадяни України, представники ініціативної групи по відновленню конституційного ладу в Дніпропетровську і Дніпропетровській області, єдине джерело влади в країні (відповідно до статті  5. Конституції України), власники всього загальнонаціонального багатства (відповідно до статті 13. Конституції України) та власники комунального майна, місцевих бюджетів, землі, природних ресурсів, підприємств, установ та організацій своїх територіальних громад (відповідно до статті  60. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»), звертаємося до Вас, як до представників, які представляють європейську, правову державу Україну на місцевому, державному і міжнародному рівнях, гарантують верховенство права - чітке дотримання і виконання законів України на її території та запобігають проявам незаконних або антиконституційних дій чиновників або посадових осіб всіх рівнів.

   Ставимо Вас до відома, що на території Дніпропетровської області та в її обласному центрі, місті Дніпропетровську, з моменту прийняття Конституції України (28 червня 1996) і до сьогодні, не виконується, або діють частково верховенство права, а також Закони та Конституція України.

Відповідно до статті 7. Конституції, в Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування.

Відповідно до статті 140. (КУ), місцеве самоврядування є правом територіальної громади.

Згідно статті 5., Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” система місцевого самоврядування включає: територіальну громаду;

Відповідно до статті 6., цього закону, первинним суб'єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є Територіальна громада.

Відповідно до  статті 10., місцеві Ради – це представницькі органи місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади.

Відповідно до  статті 16., цього закону, всі органи місцевого самоврядування єЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ (публічного права).

Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у комунальній власності територіальних громад.

Рішення про наділення міських рад правами щодо управління майном і фінансовими ресурсами, які є у власності територіальних громад районів у містах,приймається на місцевих референдумах відповідних районних у містах громад.

Відповідно статті 26. Кримінального кодексу України, співучастю у злочині є умисна спільна участь  декількох суб'єктів злочину у вчиненні умисного злочину.

Стаття 27. (ККУ) чітко визначає види співучасників злочину та зазначає, що поряд із виконавцем, є організатор, підбурювач та пособник. Пособником є особа, яка порадами, вказівками, наданням засобів чи знарядь або усуненням перешкод сприяла вчиненню злочину іншими співучасниками.

 

   Враховуючи вищезазначене, не маючи бажання бути пособниками злочину – антиконституційного, незаконного устрою системи місцевого самоврядування,

 

Вимагаємо:

 

Відновлення конституційного ладу на території міста Дніпропетровська та Дніпропетровської області;

Гарантування чіткого дотримання і виконання вимог Законів і Конституції України чиновниками і посадовими особами всіх рівнів;

Централізованого сприяння на місцевому рівні в проведенні роз’яснювальної роботи(за допомогою регіональних і центральних ЗМІ) щодо переваг правових і майнових взаємовідносин  законних правовласників;

Централізоване сприяння на місцевому рівні щодо складання реєстру власників та реєстру комунальної власності, землі, природних ресурсів, підприємств, установ та організацій в місті Дніпропетровську та Дніпропетровській області;

Централізоване сприяння на місцевому рівні щодо проведення агітаційної роботи за рахунок встановлення інформаційних наметів, елементів зовнішньої реклами (білбордів, сіті-лайтів і т. п.) в рамках підготовки проведення місцевого референдуму задля досягнення конституційної вимоги – утворення Територіальних громад (юридичних осіб) в місті Дніпропетровську (вісім, за кількістю районів у місті) та Дніпропетровській області.

Зміст відповіді, так само як і зміст  звернення, будуть опубліковані на сайті «СІЧЕСЛАВ інфо» з прив’язкою до сайту «БАГНЕТ НАЦІЇ».

  1.  Ініціативна група по встановленню конституційного ладу в місті Дніпропетровську та Дніпропетровській області

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее