Сергій Рибалка вимагає від Міністра інфраструктури відремонтувати аварійні дороги на Дніпропетровщині

Сергій Рибалка вимагає від Міністра інфраструктури відремонтувати аварійні дороги на Дніпропетровщині

«До мене постійно звертаються люди з проханням посприяти вирішенню питання капітального ремонту аварійних доріг в різних регіонах України. Особливо багато звернень надходить із Дніпропетровської області. Депутати Грушівської сільської ради Дніпропетровської області попросили допомогти з ремонтом автомобільної дороги обласного підпорядкування Шолохово-Токівське-Мар’янське та дороги Апостолове-Грушівка Дніпропетровської області. Протягом останніх п’яти років там не проводився навіть ямковий ремонт. Це неприпустимо», – наголосив Сергій Рибалка.

За словами народного депутата, сполучення по цим дорогам є вкрай важливим для життєдіяльності місцевої громади. Зокрема, для підвезення школярів до місця навчання шкільними автобусами, проїзду громадського транспорту до залізничної станції, проїзду машин невідкладної медичної допомоги, доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності.

«Чудово, що уряд визначив одним з пріоритетних питань – ремонти доріг по всій Україні. Але люди продовжують їздити дорогами, які знаходяться в аварійному стані. Вони справедливо обурюються і не знаходять відповіді на запитання: куди йдуть кошти з акцизного збору при купівлі водіями палива для автомобілів? Тому звернувся до Міністра інфраструктури та в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з вимогою вирішити питання ремонту двох чи не найгірших ділянок доріг Дніпропетровщини - Шолохово-Токівське-Мар’янське, та Апостолове-Грушівка», – зауважив Сергій Рибалка.

Він переконаний, що люди повинні користуватися якісними автошляхами і не ставити під загрозу своє життя.

АвторRadikalnaya
15.06.2017 13:17
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Пробив пан Петро, мешканець Василівки, колесо на черговій ямі тієї ж Запорізької траси. 

АвторВіктор Романенко
Подробнее

скиньте свої рожеві окуляри облуди і мрійливих сподівань, та чим найшвидше, телепортуйтесь із задзеркалля віртуальної реальності, в реальну, злочинну дійсність гібридного геноциду, експансії та окупації, де повно ворожої фальші і обману.

АвторСергій Філіпенко
Подробнее

У минулому році, в межах реалізації проекту обласної ради «На шляху до європейських стандартів медичних послуг», в КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром»ДОР» відкрито кабінет телемедицини.    

АвторВера Касьянова
Подробнее

         В последние годы рынок профессий меняется и формируется в соответствии с запросами современности. Появляются новые профессии, которые требуют получения новых знаний и навыков их применения. Для того, чтобы быть востребованным на рынке труда, нужно соответствовать уровню, быть креативным и любить свою работу.

АвторВера Касьянова
Подробнее