День открытых дверей в ДонНУЭТ

09.04.2015 14:28

5 апреля в Донецком национальном университете экономики и торговли им. Туган-Барановского был день открытых дверей, где все желающие абитуриенты могли узнать про правила набора на следующий учебный год. Нам удалось поговорить с руководством про трудности и перспективы учебного заведения, а также обсудить планы на ближайший год.

Далее прямая речь:

 

 

Источник: 

http://vk.com/media_kr

https://www.facebook.com/media.kr.main

https://www.youtube.com/channel/UC8W-oVRREwedm2D56hNs0Wg

 

Комментарии
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее