Про що мовчав Гарант у Золотому…

28.10.2019 12:46

Два дні поспіль, із обуреннями, неприхованим сарказмом та злими жартами, у ЗМІ та соцмережах обговорювали візит Зеленського у Золоте. Але ніхто так і не звернув уваги на те, чого у кадрі не було, про що підступно мовчав пан Зеленський.

А саме – такі ж самі «партизанські загони», як українські, є і по інший бік невидимої «лінії розведення»… Тільки з того боку ніхто своїх «партизанів» відводити не буде, і відповідних наказів «покинути територію» не віддаватиме. А відтак, всі жителі «сірих зон» та безпосередньо території «ліній розведення» залишатимуться сам на сам із некерованими головорізами, із усіма сумними відтіля наслідками…

Так, лишатимуться ті самі жителі, які, за словами президентської команди, «дуже бажають» розведення, і які, коли їм телефонуєш, панічно жахаються того, що залишаться без захисту наших військових. Бояться залишитися без наших навіть і ті, хто проживає на територіях підконтрольних Україні, але знаходяться зовсім поруч від «сірих зон», бо розуміють, що спокій там у них умовний, бо дуже часто до них доносяться розряди вибухівок та гуркотіння ворожої техніки.

Причому, ми ж всі розуміємо, що «офіційно» нібито це розведення відбудеться - навіть з обох боків(!), а насправді – ті ж самі ворожі банд формування залишатимуться «партизанити» по кущах, без усіляких знаків відмінності та розпізнавання. Тобто, війна продовжуватиметься, тільки при цьому українська сторона «відійде». А це і є сумнозвісна капітуляція, про яку нібито не хоче чути наш Президент, і яку з нетерпінням чекає його кремлівський колега, нібито відвівший свій бурятський десант від «лінії розведення».

А щодо постановочних кадрів із місцевими «вчителями», які «прохають» Гаранта про «розведення», то у його акторських здібностях та режисурі у нас немає сумніву – все вийшло майже як по-справжньому, окрім декількох «але» : - Школи, на фоні якої позували прохачі «примирення» разом із Зеленським, вже немає, тобто – вона зовсім не існує (є відповідні документи). - А відтак, і вчителі ті фальшиві. - Вчителі ті не лише фальшиві, а ще й являються представницями так званої ЛНР та палкими прихильницями «великої» Росії.

По соцмережах з цього приводу суцільне реготіння, типа – «Вова, таки, лох, бо його обвели навколо пальця якісь відсталі сепарши». Не знаю, може це його обвели. А може це він нас обвів… - тоді він, дійсно, «не лох», а просто в чергове обдурив український народ. І тут треба наголосити на тому, що у випадку його відвертої брехні щодо «прохання вчителів» та багатьох мешканців Золотого, він бреше і у всьому іншому, що стосується цього триклятого «розведення». Тобто, Президент дуже добре розуміє, що по суті буде не рівнозначне розведення, а одностороннє ВІДВЕДЕННЯ наших військових, після чого ворожі сили поступово просуватимуться вглиб України…

…….

Колись Дніпро зупинив цю пекельну ворожу навалу, але тоді була геть інша політика по відношенню до агресивного ворога. Зараз нам ворога малюють білим та пухнастим, а головне – слухняним, який, віддавши честь нашому Гаранту, послухається його наказів та раптом втече… Нас закликають недооцінювати ворога. Наче не існують підвалів, в яких катують мирних жителів Донбасу та військових, взятих у полон. Наче немає із його боку мінувань та шалених обстрілів. Наче припинили кричати сирени «швидких» із пораненими, ледь встигаючих до дніпровських лікарень. І наче ми припинили хоронити своїх найкращих синів… А тому страшно.

Рейтинг
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее