Про що мовчав Гарант у Золотому…

28.10.2019 12:46

Два дні поспіль, із обуреннями, неприхованим сарказмом та злими жартами, у ЗМІ та соцмережах обговорювали візит Зеленського у Золоте. Але ніхто так і не звернув уваги на те, чого у кадрі не було, про що підступно мовчав пан Зеленський.

А саме – такі ж самі «партизанські загони», як українські, є і по інший бік невидимої «лінії розведення»… Тільки з того боку ніхто своїх «партизанів» відводити не буде, і відповідних наказів «покинути територію» не віддаватиме. А відтак, всі жителі «сірих зон» та безпосередньо території «ліній розведення» залишатимуться сам на сам із некерованими головорізами, із усіма сумними відтіля наслідками…

Так, лишатимуться ті самі жителі, які, за словами президентської команди, «дуже бажають» розведення, і які, коли їм телефонуєш, панічно жахаються того, що залишаться без захисту наших військових. Бояться залишитися без наших навіть і ті, хто проживає на територіях підконтрольних Україні, але знаходяться зовсім поруч від «сірих зон», бо розуміють, що спокій там у них умовний, бо дуже часто до них доносяться розряди вибухівок та гуркотіння ворожої техніки.

Причому, ми ж всі розуміємо, що «офіційно» нібито це розведення відбудеться - навіть з обох боків(!), а насправді – ті ж самі ворожі банд формування залишатимуться «партизанити» по кущах, без усіляких знаків відмінності та розпізнавання. Тобто, війна продовжуватиметься, тільки при цьому українська сторона «відійде». А це і є сумнозвісна капітуляція, про яку нібито не хоче чути наш Президент, і яку з нетерпінням чекає його кремлівський колега, нібито відвівший свій бурятський десант від «лінії розведення».

А щодо постановочних кадрів із місцевими «вчителями», які «прохають» Гаранта про «розведення», то у його акторських здібностях та режисурі у нас немає сумніву – все вийшло майже як по-справжньому, окрім декількох «але» : - Школи, на фоні якої позували прохачі «примирення» разом із Зеленським, вже немає, тобто – вона зовсім не існує (є відповідні документи). - А відтак, і вчителі ті фальшиві. - Вчителі ті не лише фальшиві, а ще й являються представницями так званої ЛНР та палкими прихильницями «великої» Росії.

По соцмережах з цього приводу суцільне реготіння, типа – «Вова, таки, лох, бо його обвели навколо пальця якісь відсталі сепарши». Не знаю, може це його обвели. А може це він нас обвів… - тоді він, дійсно, «не лох», а просто в чергове обдурив український народ. І тут треба наголосити на тому, що у випадку його відвертої брехні щодо «прохання вчителів» та багатьох мешканців Золотого, він бреше і у всьому іншому, що стосується цього триклятого «розведення». Тобто, Президент дуже добре розуміє, що по суті буде не рівнозначне розведення, а одностороннє ВІДВЕДЕННЯ наших військових, після чого ворожі сили поступово просуватимуться вглиб України…

…….

Колись Дніпро зупинив цю пекельну ворожу навалу, але тоді була геть інша політика по відношенню до агресивного ворога. Зараз нам ворога малюють білим та пухнастим, а головне – слухняним, який, віддавши честь нашому Гаранту, послухається його наказів та раптом втече… Нас закликають недооцінювати ворога. Наче не існують підвалів, в яких катують мирних жителів Донбасу та військових, взятих у полон. Наче немає із його боку мінувань та шалених обстрілів. Наче припинили кричати сирени «швидких» із пораненими, ледь встигаючих до дніпровських лікарень. І наче ми припинили хоронити своїх найкращих синів… А тому страшно.

Рейтинг
Последние записи в блогах

Шановні мешканці Західнодонбаського регіону !

 

   З 1 січня розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році.

   Хочу зауважити, що подання громадянами декларацій – це не лише конституційний обов'язок перед державою, а й ознака поваги до співгромадян.

   Мені приємно констатувати, що за результатами деклараційної кампанії у 2019 році майже 9500 мешканців регіону сумлінно виконали свій громадянський обов'язок та задекларували доходи, отримані з різних джерел (іноземні доходи, подарунки, спадщину, доходи від здачі в оренду нерухомості та земельних паїв, продажу майна, інвестиційний прибуток) в сумі, що перевищує 247 млн гривень. Загальна сума визначених громадянами податкових забов'язань склала майже 11 млн гривень. Правом на отримання податкової знижки скористалися 1015 громадян, яким держава повернула майже 2 млн гривень зайво сплаченого податку.

   Тож висловлюю щиру вдячність усім громадянам, які минулого року задекларували свої доходи.

   Водночас нагадую, що цьогорічна деклараційна кампанія триває до 1 травня. Подати декларацію необхідно до податкової інспекції за місцем реєстрації. Для цього створено сприятливі умови для обслуговування кожного декларанта.

   Шановні громадяни, заздалегідь декларуйте свої доходи, не відкладайте заплвнення і подання декларації на останній день!

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з 01.10.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року    № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» щодо запровадження механізму «кешбек».

Механізм «кешбек» запроваджується передусім для боротьби з «нефіскальними» чеками, коли окремими несумлінними платниками споживачам надаються чеки, які не є фіскальними, проте на вигляд схожі на них.

Процедура повернення коштів «кешбек» така:

● купуючи товар на суму, яка перевищує 850 грн, покупець перевіряє чек на офіційному вебпорталі ДПС;

● якщо чек відсутній на офіційному вебпорталі ДПС, подається скарга через Електронний кабінет;

● якщо чек не був фіскалізований, продавця штрафують, а покупцю повертається вартість покупки, при цьому, товар залишається у такого покупця;

● покупець не зможе використовувати систему «кешбек» у нечесній конкурентній боротьбі;

● для подання скарги про недійсний фіскальний чек заявник має ідентифікувати себе через Електронний кабінет;

● застосувати штраф лише по факту надходження скарги буде неможливо – податкові органи мають довести, що продавець дійсно допустив порушення – встановити відсутність або недостовірність такого розрахункового документа;

● податкова служба насамперед оцінюватиме достовірність документів, доданих до скарги, а не лише правомірність дій продавця стосовно покупця;

● оскаржувати чек можна за умови загальної покупки на суму понад 850 гривень.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкові агенти сплачують туристичний збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації з туристичного збору (далі – Декларація) за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі – Рада).

Норми встановлені п.п. 268.7.1 п. 268.7 ст. 268 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Форма Декларації, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 № 636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору» із змінами, передбачає заповнення додатка до Декларації «Розрахунок № податкових зобов’язань з туристичного збору» (далі – Додаток), який є її невід’ємною частиною, у тому числі колонки 2 «Місця проживання (ночівлі)» розділу І «Розрахунок податкових зобов’язань».

Підпунктом 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 ПКУ визначено, що згідно з рішенням Рад справляння збору може здійснюватися з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

Перелік місць проживання (ночівлі) має оприлюднюватись на офіційному вебпорталі відповідної Ради.

Отже, при заповненні колонки 2 «Місця проживання (ночівлі)» розділу І «Розрахунок податкових зобов’язань» Додатка до Декларації вказуються повна назва та адреса місць проживання (ночівлі), визначених п.п. 268.5.1 п. 268.5  ст. 268 ПКУ.

 

 

Подробнее

Протягом січня 2020 року Державна податкова служба провела 501 перевірку суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам. У результаті органи ДПС виявили 262 випадки, або 52 % від загальної кількості, порушень податкового законодавства.

Як наслідок, податкова донарахувала порушникам до сплати 74 млн грн податку на доходи фізичних осіб, понад 23 млн грн єдиного внеску та близько 5 млн грн військового збору. 

У січні за результатами заходів податкового контролю було виявлено близько 900 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без належного оформлення трудових відносин. 

Водночас завдяки активній роз’яснювальній роботі, яку проводить податкова у рамках кампанії з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ініційованої місцевими органами виконавчої влади, у січні роботодавці додатково уклали майже 19,5 тис. трудових угод з найманими працівниками. 

 Крім того, протягом січня 2020 року за результатами інших вжитих заходів зареєстрували власну справу близько 2700 громадян, що до цього здійснювали підприємницьку діяльність без належного оформлення. Таким чином, бюджети різних рівнів додатково отримали 18,3 млн грн податку та зборів і 19,9 млн грн єдиного внеску.

«Ми спостерігаємо різке зростання повідомлень про прийняття на роботу, тобто укладених трудових контрактів. Причому, як показує перша декада лютого, хороша динаміка зберігається і надалі. Якісна роз’яснювальна кампанія дає результат, якого неможливо досягти лише силовими та адміністративними методами», – заявив Голова ДПС Сергій Верланов.

 

Подробнее