Про фінансування ремонту доріг запитаємо у «Укравтодора».

10.04.2018 10:35

 

З приходом весни, окрім теплої погоди та гарного настрою, ми, на жаль, змушені спостерігати як з талим снігом струмки несуть із собою неякісний асфальт, а рахунки керівників поповнюються новими державними коштами.

 

0cd58edf3e82da3b


Згодні – сьогодні нікого цим вже не здивуєш. І саме в цьому весь жах ситуації, що склалася в Україні. Точніше – мова про справжній колапс. Тому що звикли ми до повального злодійства і беззаконня можновладців-шляховиків. Тим часом, варто відзначити, що, наприклад, укравтодорівці з цього приводу ніколи не парилися.

Звичайно, дороги вони будують і ремонтують. Тільки чомусь з народної асфальтобетонної суміші виходять у них особисті особняки з квартирами і круті іномарки. Це вже не кажучи про відпочинок на шикарних кордонних курортах і оплату елітного навчання своїх милих діточок. Як наприклад екс-заступник голови Укравтодору Володимир Сущенко.

Маєток В.Сущенко. (facenews.ua)

Маєток В.Сущенко. (facenews.ua)

В цілому, як відомо, в 2018 р на дороги вирішено витратити близько 44 млрд. грн. (в минулому році, нагадаємо, ця стаття бюджету складала понад 20 млрд. грн.). Чи вистачить коштів на запланований ремонт 3 тис. км доріг? Якщо не вкрадуть в «Укравтодорі», якщо таки по факту  передадуть на місця, а не лише запланують виділити, можливо вистачить. Як наприклад, із ситуацією по Дніпропетровському облавтодору, коли заплановано було виділити 17,428 млн. гривень, але по факту кошти направлені не були, про що Укравтодор офіційно повідомив у відповідь на інформаційний запит Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро»

Поки ж тільки ледачий не писав про те, що в дороги держава вкладає мільярди, а на виході проїжджа частина в країні жахлива. Керівники структури постійно змінюються. Нові скаржаться на попередників і так по колу. За 3 роки змінилося 5 керівників Укравтодору. Серед них: учитель інформатики, інженер-теплотехнік, авіатехнік, юрист і медійник. Жодного фахівця.

У підсумку з отриманого чергового бюджетного мільярда до людини на асфальтоукладнику доходить сто гривень. І жарт з фільму 95-го кварталу таким чином стає реальністю. При цьому й деякі підрядники далеко не чесні дурні. Маючи мільйонні підряди, наприклад такі компанії, як УПС, все одно вважають цього недостатнім, щоб якісно виконувати свої роботи. Ось і виходить, що поруч із злодійкуватими чинушами  на «дорожні кошти» поклали око й представники приватних компаній.

До речі, хотілося б побачити обличчя тих підрядників, які в минулому році давали гарантії якості своєї роботи. Адже на деяких ділянках доріг їх праця перетворилася на пшик – спробуйте сьогодні, коли вже майже весь сніг розтанув,  проїхати по Дніпру і деяким районам області. Чи будуть вони виправлятися, хто їх змусить це робити і буде реально контролювати не суми в своїх гаманцях, а роботу на благо суспільства?

Безумовно, відмивання грошей на дорогах стало однією з найприбутковіших статей тіньової економіки після торгівлі людьми, наркотиками та зброєю. Причому, що вдвічі  прикро, проконтролювати і покарати винних стає реальною проблемою.

Як одна з причин корупції – закриті тендери та так звані договорняки. А якщо до цього додати і кругову поруку, кумівство і хабарі, пазл складеться, а от дорога не зовсім.

29855538_1660309474051098_279614914_n

І ще один вельми важливий нюанс. Держава вперто не хоче віддавати дороги областям, і Дніпропетровщина не виняток. Розподіл бюджетних коштів так налаштували, що роками збагачуються лише кілька високих посадовців з Укравтодору, а віддуватися доводиться губернаторам та мерам. До того ж невідомо куди діваються штрафи за перевантаження доріг. Та й взагалі – їх стягують чи ні? Але це тема окремої розмови та до неї ми ще обов'язково повернемося. І не раз, напевно. Тому що не можна 40-тонники пускати туди, де звичайна вантажівка  ледь борозни не залишає...

Читайте також: Відкритий лист до голови Укртрансбезпеки.

29939143_1660309027384476_2040762924_n

Перегрузом по новенькій дорозі

Звичайно, можна цілодобово говорити про реформи та жалітись на нерадивих чиновників. Але контроль за ремонтом і будівництвом доріг від балаканини не підсилюється впродовж чверті століття. І ми це розуміємо. Тому сидіти склавши руки ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» не буде і вам не дозволить. Ми і раніше не давали спати спокійно різного роду пройдисвітам, а вже в цьому році налаштовані дати їм рішучий бій, бо далі так тривати вже не може.

Впевнені, що наші активісти не тільки побувають на всіх тендерах, але і об'їдуть всі дороги Дніпропетровщини з метою проконтролювати, де і яким чином використовують державні  гроші.

IMG_5663

Чекайте, укравтодорівці, ми вже йдемо до вас і не дозволимо перевести на ваші особисті рахунки ні копійки з 32 млрд. грн., які виділили Дорожньому фонду України. А Youtube на всіх вистачить – якість зйомки гарантуємо.

Прес-служби ГО "Майдапн Січеслав-Дніпро"

Джерело: МСДніпро

Комментарии
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг.

Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад           37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників здійснюється 36 Центрами обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях Дніпропетровської області, які надають 30 видів адміністративних послуг. Протягом шести місяців поточного року 247 працівниками, задіяних у роботі ЦОП, надано понад 200 тисяч адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та отримати ключі електронного цифрового підпису.

Подробнее

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.06.2018     № 692/32144 (далі – наказ Мінфіну № 511), яким затверджено зміни, внесені до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – наказ Мінфіну № 435), повідомила наступне.

Частиною четвертою ст. 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначається цим Законом, у частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З огляду на зазначене, звітність за липень 2018 року подається у серпні         2018 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435.

Таким чином, звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну   № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься платниками ЄСВ, починаючи з 01.09.2018.

 

 

 

Подробнее

Коли на пункті ГВК немає 220V, або Internet, це зрозуміло і потрібно виправляти недоліки,а от коли у УТБ області немає бажання працювати... 

Подробнее