Право на своєчасне отримання заробітної плати захищається законом!

06.12.2014 00:04

    Сьогодні, 5 грудня 2014 року, голова правління ГО «Майдан Січеслав» Романенко Віктор Михайлович зустрівся із Військовим прокурором Дніпропетровського гарнізону Різниченком Романом Васильовичем у приміщенні Дніпропетровської міської ради. На зустрічі підіймалося питання щодо заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам Південного машинобудівного заводу ,вже більше ніж за п’ять місяців. Віктор Романенко передав Військовому прокурору  копію звернення працівників підприємства та копію звернення ГО «Майдан Січеслав» до Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону, яке було вже зареєстровано у канцелярії даного відомства.

Військовий прокурор повідомив, що про дану проблему він обізнан і зі свого боку буде робити все можливе, щоб заробітна плата була видана працівникам підприємства.

Голова правління ГО «Майдан Січеслав» додав, що звернення щодо цього питання були направлені до Народного депутата України Павелка А.В. та депутата Дніпропетровської міської ради Примакова К.Ю., на даний момент готується звернення до Кабінету Міністрів України.

Активісти ГО «Майдан Січеслав» будуть слідкувати за тим, щоб ця проблема була вирішена найближчим часом та винні у затримці виплати заробітної плати на Південному машинобудівному заводі понесли покарання.

Фото - копія звернення, яке було направлено до Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону.

 

Матеріал підготувала Вероніка Коміссар.

Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее