Про що мовчав Гарант у Золотому…

28.10.2019 12:46

Два дні поспіль, із обуреннями, неприхованим сарказмом та злими жартами, у ЗМІ та соцмережах обговорювали візит Зеленського у Золоте. Але ніхто так і не звернув уваги на те, чого у кадрі не було, про що підступно мовчав пан Зеленський.

А саме – такі ж самі «партизанські загони», як українські, є і по інший бік невидимої «лінії розведення»… Тільки з того боку ніхто своїх «партизанів» відводити не буде, і відповідних наказів «покинути територію» не віддаватиме. А відтак, всі жителі «сірих зон» та безпосередньо території «ліній розведення» залишатимуться сам на сам із некерованими головорізами, із усіма сумними відтіля наслідками…

Так, лишатимуться ті самі жителі, які, за словами президентської команди, «дуже бажають» розведення, і які, коли їм телефонуєш, панічно жахаються того, що залишаться без захисту наших військових. Бояться залишитися без наших навіть і ті, хто проживає на територіях підконтрольних Україні, але знаходяться зовсім поруч від «сірих зон», бо розуміють, що спокій там у них умовний, бо дуже часто до них доносяться розряди вибухівок та гуркотіння ворожої техніки.

Причому, ми ж всі розуміємо, що «офіційно» нібито це розведення відбудеться - навіть з обох боків(!), а насправді – ті ж самі ворожі банд формування залишатимуться «партизанити» по кущах, без усіляких знаків відмінності та розпізнавання. Тобто, війна продовжуватиметься, тільки при цьому українська сторона «відійде». А це і є сумнозвісна капітуляція, про яку нібито не хоче чути наш Президент, і яку з нетерпінням чекає його кремлівський колега, нібито відвівший свій бурятський десант від «лінії розведення».

А щодо постановочних кадрів із місцевими «вчителями», які «прохають» Гаранта про «розведення», то у його акторських здібностях та режисурі у нас немає сумніву – все вийшло майже як по-справжньому, окрім декількох «але» : - Школи, на фоні якої позували прохачі «примирення» разом із Зеленським, вже немає, тобто – вона зовсім не існує (є відповідні документи). - А відтак, і вчителі ті фальшиві. - Вчителі ті не лише фальшиві, а ще й являються представницями так званої ЛНР та палкими прихильницями «великої» Росії.

По соцмережах з цього приводу суцільне реготіння, типа – «Вова, таки, лох, бо його обвели навколо пальця якісь відсталі сепарши». Не знаю, може це його обвели. А може це він нас обвів… - тоді він, дійсно, «не лох», а просто в чергове обдурив український народ. І тут треба наголосити на тому, що у випадку його відвертої брехні щодо «прохання вчителів» та багатьох мешканців Золотого, він бреше і у всьому іншому, що стосується цього триклятого «розведення». Тобто, Президент дуже добре розуміє, що по суті буде не рівнозначне розведення, а одностороннє ВІДВЕДЕННЯ наших військових, після чого ворожі сили поступово просуватимуться вглиб України…

…….

Колись Дніпро зупинив цю пекельну ворожу навалу, але тоді була геть інша політика по відношенню до агресивного ворога. Зараз нам ворога малюють білим та пухнастим, а головне – слухняним, який, віддавши честь нашому Гаранту, послухається його наказів та раптом втече… Нас закликають недооцінювати ворога. Наче не існують підвалів, в яких катують мирних жителів Донбасу та військових, взятих у полон. Наче немає із його боку мінувань та шалених обстрілів. Наче припинили кричати сирени «швидких» із пораненими, ледь встигаючих до дніпровських лікарень. І наче ми припинили хоронити своїх найкращих синів… А тому страшно.

Рейтинг
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее

     Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2019 року, яка триватиме до 1 травня 2020 року.

     За місяць деклараційної кампанії громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано 1 344 декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

     Загальна сума задекларованого у деклараціях оподатковуваного доходу за 2019 рік – 176,9 млн грн, до сплати в бюджет нараховано 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 2,6 млн грн більше, ніж у 2019 році, та 1,0 млн грн військового збору, що на 0,5 млн грн більше минулого року.

     Доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 13 мешканців Дніпропетровщини. Сума задекларованого ними доходу склала 72,9 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 1,2 млн грн, сума військового збору до сплати складає 0,13 млн гривень.

Разом з тим, 177 мешканців Дніпропетровщини надали декларацію з метою скористатися правом на податкову знижку, сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає 0,5 млн гривень. Реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

     Закликаємо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.06.2017 за № 700/30568.

Норми встановлені п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податковий розрахунок за базовий звітний (податковий) період подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Крім того, звертаємо увагу, що фізичним особам, які надали у 2019 році посередницькі послуги, пов’язані з наданням послуг з оренди нерухомості і не є суб’єктами підприємницької діяльності, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) у разі отримання доходів, з яких під час їх нарахування або виплати не сплачувався податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, і при цьому такі доходи не звільнені від оподаткування.

Задекларувати отриманий у минулому році дохід та надати декларацію до податкового органу за місцем своєї реєстрації необхідно не пізніше 30 квітня 2020 року.

У такій декларації необхідно самостійно нарахувати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір та у термін не пізніше 31 липня поточного року сплатити їх на відповідні рахунки.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати нарахованих платежів розміщена на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Подробнее

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее