Патріоти Дніпра до мобілізації! Сепаратисти та прибічники Кремля знову піднімають голову!!!

08.07.2019 22:41

В боротьбі з російським агресором представники громадсько-політичних об’єднань, добровольчих батальйонів, військовослужбовці ЗС України продовжують боронити нашу країну від окупанта, шляхом титанічних зусиль та подекуди ціною власного життя.

В той же час, деякі прибічники Кремля не полишають своїх реваншистських намірів повернутися до країни з метою відновлення «руського» порядку на нашій землі. При цьому, сателіти московії не гребують жодними можливостями щоби знову заявити про себе, організовуючи замовленні Росією мітинги, акції та шабаші.

Патріотам Дніпра стало відомо, що 09 липня 2019 року о 20:00 у м. Дніпро на Фестивальному причалі, у зв’язку з проведенням концерту «Океан Ельзи» та голови партії «Голос» пана Вакарчука, маріонетками проросійського пропагандиста Шарія, який поки що переховується від нашого правосуддя, планується проведення флешмобу, на якому будуть використовуватися ганебні червоні кульки, як символ партії Шарія та передумов до його повернення в якості народного депутата України.  

Ні в кого не викликає жодних сумнівів в тому, що вказана провокація з кульками на концерті організована керівником обласного осередку партії Олександром Шишко за сприянням російських емісарів, спрямована на підрив патріотичного духу Дніпрян та має на меті показати, що «руський мир» вже стукає в двері кожного українця.      

Неможливо раніше було уявити, щоб місто Дніпро, де зароджувався патріотизм та любов до своєї країни, став майданчиком для акцій «імені Шарія», який з 2014 року паплюжить нашу Україну з використанням своїх нікчемних відео в мережі Інтернет.

Тому, від імені небайдужих Дніпрян, патріотів, героїв-АТО, громадських активістів прошу з повною відповідальністю поставитися до вказаного звернення та не допустити реваншу проросійських активістів в Дніпрі, вказати на їх місце під час концерту та проявити свою патріотичну, громадянську позицію по відношенню до маріонеток Шарія. Разом ми сила!

 

Слава Україні!

Перемога буде за нами!

Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее