"Мертві зони" капітуляції

05.11.2019 21:43

З кожним днем збільшується число тих українців, які не зважаючи на солодкі речі «нашого» Гаранта про казковий Руський «мир», все ж таки починають розплющувати очі та бачити весь жах принизливої капітуляції. А відтак, збільшується кількість протестів проти ганебних поступок ворогу, які у всьому цивілізованому світі сприймаються, як державна зрада. Тож «українська» влада, усвідомивши, що всі її спроби приборкати справедливий гнів суспільства не дають суттєвих результатів, вирішила впоратися із «проблемою» за допомогою своїх намісників у регіонах.

Бо так легше і простіше. Та й при цьому нічого робити не потрібно – центральна влада продовжуватиме пиляти Україну, а всю чорну роботу робитимуть іі темні підлеглі, тобто – місцеві царьки, які по суті є напівкримінальними елементами «найвищого ґатунку», щось на кшталт коронованих «лицарів» злочинного світу. А якщо до їхнього «табору» потрапляє ще й намісник Президента (в особі голови ОДА), то вони відразу наділяються такою необмеженою владою, яка «дозволяє» чинити свавілля демонстративно, підступно, та ще й показово, типа – дивіться, бидло, що буде з кожним, хто насмілиться мріяти про незалежність, закони, право, або (не дай Бог) свободу нації!

А відтак, будь-які невдоволення українського народу проти зрадницьких дій «нашої» влади, мають бути задушені локально, кожен у своєму регіоні, які вона намагається перетворити на слухняні «мертві зони» капітуляції, повністю готові для інтеграції у сумнозвісні ОРДЛО.

Але, не зважаючи на те, що центральне керівництво України надало накази по всіх регіонах провести «роз’яснювальну роботу» відносно примусової підтримки «політики партії», більшість із місцевих голів все ж таки офіційно висловилися щодо неприпустимості здачі позицій на фронті, амністії бойовикам, проведення виборів на непідконтрольній території та інших елементів цієї капітулянтської «формули». Дуже прикро, але серед них немає Дніпра – саме того форпосту, який у 2014 році зупинив ворожу навалу. Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Тож на звершення декілька слів саме про місто Дніпро, де зараз йде справжня війна за справедливість та елементарну людську гідність. Про дотримання законів навіть не йдеться, бо законами на свій розсуд мають право користуватися лише місцева само-обрана «еліта». Отже, після Мітингу-протесту проти зрадницької капітуляції, місцевий барон, а за сумісництвом ще й «смотрящий» Дніпропетровської області - Святослав Олійник, разом і головою ОДА Олександром Бондаренко, вирішили вчинити справжній терор активістам та громадським організаціям, які приймали участь у Акції. Спочатку вони, вимкнувши рубильник електропостачання, залишили будівлю дніпровського суспільного Медіа-центру без світла та електрики. Всі спроби активістів вирішити «проблему» не давали жодного результату, бо силові структури та правоохоронні органи у Дніпрі давно вже не на боці справедливості.

Не зважаючи на тритижневе знеструмлення, активісти Руху Опору Капітуляції все ж таки влаштували свій штаб у будівлі Медіапростору. Перелякавшись зовнішніх вивісок із символікою Руху Опроу Капітуляції, керівництво області (формальне разом із «смотрящим») наказало активістам терміново звільни будівлю, надавши на виселення лише одну годину. Тут треба пояснити, що ці активісти – не просто «хлопчики з вулиці», а представники громадських організацій та комунальних підприємств, які офіційно орендують приміщення цієї будівлі.

Оскільки ніхто із активістів та працівників Медіа-центру не збирався виконувати злочинних наказів щодо звільнення приміщення, дуже «сміливі» працівники облради вирішили знищити всю символіку Руху Опору Капітуляції, яка була на стінах будівлі. А тому прибули «бригадою» на місце свого власного злочину, в якому приймали участь зокрема й високопоставлені чиновники облради.

«Герої» з облради навіть не соромилися нападати на дівчат, які фільмували цю ганьбу на телефони, бо дуже добре розуміли, що не зважаючи на те, що їхні дії поза законом, вони не будуть покарані. Адже у них дуже надійний «дах» в особі місцевого барона, який разом із намісником Президента тримають область в особистій власності. Гадаю, тут не треба розповідати про те, що виклики поліції нічим не завершилися, окрім складання двох папірців, які наші силовики скоріш за все використають за відомим їм призначенням…

Не знаю, навіть, чим закінчити. Тим, що «наш» Президент виявився слабким перед баронами – починаючи із кремлівського і закінчуючи місцевими? Чи тим, що, не зважаючи на все те свавілля, не можна опускати руки? А може тим, що з кожним днем українське суспільство міцніє та набуває мужності і досвіду – саме того досвіду, якого нам дуже не вистачало ще пів року тому…

А відтак, залишається живою надія на те, що ми врешті досягнемо ПЕРЕМОГИ – причому, не тільки зовнішньої.

Рейтинг
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее

     Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2019 року, яка триватиме до 1 травня 2020 року.

     За місяць деклараційної кампанії громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано 1 344 декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

     Загальна сума задекларованого у деклараціях оподатковуваного доходу за 2019 рік – 176,9 млн грн, до сплати в бюджет нараховано 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 2,6 млн грн більше, ніж у 2019 році, та 1,0 млн грн військового збору, що на 0,5 млн грн більше минулого року.

     Доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 13 мешканців Дніпропетровщини. Сума задекларованого ними доходу склала 72,9 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 1,2 млн грн, сума військового збору до сплати складає 0,13 млн гривень.

Разом з тим, 177 мешканців Дніпропетровщини надали декларацію з метою скористатися правом на податкову знижку, сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає 0,5 млн гривень. Реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

     Закликаємо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.06.2017 за № 700/30568.

Норми встановлені п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податковий розрахунок за базовий звітний (податковий) період подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Крім того, звертаємо увагу, що фізичним особам, які надали у 2019 році посередницькі послуги, пов’язані з наданням послуг з оренди нерухомості і не є суб’єктами підприємницької діяльності, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) у разі отримання доходів, з яких під час їх нарахування або виплати не сплачувався податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, і при цьому такі доходи не звільнені від оподаткування.

Задекларувати отриманий у минулому році дохід та надати декларацію до податкового органу за місцем своєї реєстрації необхідно не пізніше 30 квітня 2020 року.

У такій декларації необхідно самостійно нарахувати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір та у термін не пізніше 31 липня поточного року сплатити їх на відповідні рахунки.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати нарахованих платежів розміщена на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Подробнее

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее