ДРВ АМУ: Кам’янське отримало 60 млн грн на будівництво багатофункціонального Палацу спорту

12.07.2019 21:15

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Загалом ця сума складає 400 млн грн. Її розподілили навпіл. 200 млн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у Дніпропетровській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській і Житомирській областях. Інші 200 млн грн підуть на будівництво/реконструкцію басейнів у Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Миколаївській та Донецькій областях.

Кам’янська громада на Дніпропетровщині отримала 60 млн грн на будівництво Палацу спорту на вул. В’ячеслава Чорновола. Розповідають у Дніпропетровському регіональному відділенні Асоціації міст України. За 2-3 роки на місці недобудованої тренувальної бази, яку готували до Євробаскету-2015, з’явиться надсучасний і багатофункціональний спортивний комплекс. Справа в тому, що після зупинки будівництва в 2014 р. об’єкт залишився за парканом і на балансі держави. На початку 2019 р. міська влада Кам’янського звернулася до Кабміну з проханням передати об'єкт незавершеного будівництва у власність міста і Держагентство інфраструктурних проектів задовольнило це прохання.  Громада, в свою чергу, швидко підготувала всі потрібні документи і подала заявку на отримання державної субвенції. Говорять в ДРВ АМУ. І ось вони вже мають 60 мільйонів гривень на перший етап будівництва багатофункціонального Палацу спорту.

У сучасному спорткомплексі буде універсальний спортивний майданчик для таких видів спорту як баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс, бадмінтон, черлідінг і гандбол. Кількість зорових трибун розрахована на 3024 людини. Проектом передбачено повне облаштування спорткомплексу з установкою електронних табло, роздягальнями, тренерськими, медичним кабінетом, кафе на 930 місць, санвузлами і іншими додатковими приміщеннями. Відзначають в регіональному відділенні АМУ. А благоустрій прилеглої території передбачає будівництво відкритих спортивних майданчиків для ігор у настільний теніс, волейбол, баскетбол, міні-футбол, а також скейт-парк і парковку на півтисячі автомобілів.

 

Комментарии
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее