Патріоти Дніпра до мобілізації! Сепаратисти та прибічники Кремля знову піднімають голову!!!

08.07.2019 22:41

В боротьбі з російським агресором представники громадсько-політичних об’єднань, добровольчих батальйонів, військовослужбовці ЗС України продовжують боронити нашу країну від окупанта, шляхом титанічних зусиль та подекуди ціною власного життя.

В той же час, деякі прибічники Кремля не полишають своїх реваншистських намірів повернутися до країни з метою відновлення «руського» порядку на нашій землі. При цьому, сателіти московії не гребують жодними можливостями щоби знову заявити про себе, організовуючи замовленні Росією мітинги, акції та шабаші.

Патріотам Дніпра стало відомо, що 09 липня 2019 року о 20:00 у м. Дніпро на Фестивальному причалі, у зв’язку з проведенням концерту «Океан Ельзи» та голови партії «Голос» пана Вакарчука, маріонетками проросійського пропагандиста Шарія, який поки що переховується від нашого правосуддя, планується проведення флешмобу, на якому будуть використовуватися ганебні червоні кульки, як символ партії Шарія та передумов до його повернення в якості народного депутата України.  

Ні в кого не викликає жодних сумнівів в тому, що вказана провокація з кульками на концерті організована керівником обласного осередку партії Олександром Шишко за сприянням російських емісарів, спрямована на підрив патріотичного духу Дніпрян та має на меті показати, що «руський мир» вже стукає в двері кожного українця.      

Неможливо раніше було уявити, щоб місто Дніпро, де зароджувався патріотизм та любов до своєї країни, став майданчиком для акцій «імені Шарія», який з 2014 року паплюжить нашу Україну з використанням своїх нікчемних відео в мережі Інтернет.

Тому, від імені небайдужих Дніпрян, патріотів, героїв-АТО, громадських активістів прошу з повною відповідальністю поставитися до вказаного звернення та не допустити реваншу проросійських активістів в Дніпрі, вказати на їх місце під час концерту та проявити свою патріотичну, громадянську позицію по відношенню до маріонеток Шарія. Разом ми сила!

 

Слава Україні!

Перемога буде за нами!

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее