Олександр Слобожан: Дороги – дзеркало економіки і їх якість дуже важлива для інвесторів

14.03.2019 19:14

«Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку». Це тема Першої Всеукраїнської дорожньої конференції, яка пройшла 14 березня в Києві. ЇЇ організувала Всеукраїнська дорожня асоціація за участі та підтримки Асоціації міст України.

Мета конференції – налагодження відкритого діалогу між владою та бізнесом. Захід відбувається у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань дорожньої галузі між представниками держави та бізнесу.

Серед учасників були мери міст, народні депутати України, представники міністерств та державних органів влади, керівники служб автомобільних доріг в областях, провідні дорожньо-будівельні компанії та експерти галузі.

Виконавчий директор Асоціації Міст України Олександр Слобожан виступив на тематичній панелі «Державна політика в дорожній галузі». За його словами, одним із важливих факторів підвищення інвестиційної привабливості територій, що є двигуном економічного розвитку громад, – є якісні дороги. Дороги – це дзеркало економіки. Інвестор не зайде в громаду, якщо не буде зручного транспортного сполучення та належно відремонтованих доріг. Крім того, Виконавчий директор АМУ відзначив, що ресурс, який виділяється на будівництво та ремонт доріг комунальної власності, потребує насамперед чіткого та системного розподілу.

«Асоціація міст України прагне того, щоб комунальні підприємства дорожньої галузі були у таких же комфортних умовах, як і комунальні підприємства, що займаються водо - та теплопостачанням. Адже завдяки діям АМУ, послуги цих підприємств вдалося включити до переліку послуг, які становлять загальнодержавний економічний інтерес. А це означає відсутність необхідності погоджувати органам місцевого самоврядування з Антимонопольним комітетом фінансування таких комунальних підприємств», - наголосив Олександр Слобожан.

Комментарии
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Заместитель председателя Днепропетровского областного совета, депутат...
Подробнее
Последние записи в блогах

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее