Новини партнерів! На зв‘язку місто Павлоград

07.02.2018 23:05

06/02/2018р. Доброго дня товариство! Сьогодня був присутім на громадських слуханнях, з приводу підвищення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення. Баталії розгорілися скажу вам, дуже гарячі, як по суті питання так і на теми які не стосувалися підвищення тарифу. Питання підвищення тарифу, це питання не сьогоднішнього дня, воно виплива зазвичай кожного року. І кожного року як відомо ціна підвищується, а саме головне що всі ці підвищення супроводжуються дуже переконливими обгрунтуваннями, як з боку кирівництва водоканалу так і з боку представників місцевої влади. Цікаво те, що у цих обгрунтуваннях не звучить а ні слова, про ті потужності які закладалися у ДЗД при його проектувані та побудові. А саме, ДЗД планувався для постачання питної води з Дніпра аж у центральний Донбас, відповідно і потужності, на час втілення цього проекту закладалися максимальні. Результат цього проекту, нажаль не досяг своєї кінцевої мети, і воду отримують з ДЗД у Першотравенську, як у кінцевій точкі цього каналу. Сподіваюся всі розуміють, до чого я все оце ...? Справа у тому, що ми з вами у Павлограді, сьогодні сплачуємо найвищий тариф за водопостачання, і однією з найголовніших причин є не реконструйований ДЗД, з надлишковими потужностями які і впливають на розмір тарифу. Сьогоднішні слухання показали що громада міста, таки починає розуміти, що відбувається, та активно включається у процес свого конституційного господарювання.Голосування показало - 76 "проти" підвищення та 16 "за". В котре був вражений, позицією першого заступника міського голови, Мовчана Віталія Сергійовича, який у складній ситуації під час проведення слухань, зміг взяти все під свій контроль, та забезпечити проведення слухань у законному руслі. Дякую Віталій Сергійович! І в кінці свого посту, хочу викласти фотографії, тих мешканців нашого міста, які голосували за підвищення тарифу. Їхні мотиви мені не відомі, але кажуть що ці люди є працівниками водоканалу.

 

Світлина від Vladimir Bugaev.

Світлина від Vladimir Bugaev.

Джерело ФБ МСДніпро

Комментарии
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Заместитель председателя Днепропетровского областного совета, депутат...
Подробнее
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее