Новини партнерів! На зв‘язку місто Павлоград

07.02.2018 23:05

06/02/2018р. Доброго дня товариство! Сьогодня був присутім на громадських слуханнях, з приводу підвищення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення. Баталії розгорілися скажу вам, дуже гарячі, як по суті питання так і на теми які не стосувалися підвищення тарифу. Питання підвищення тарифу, це питання не сьогоднішнього дня, воно виплива зазвичай кожного року. І кожного року як відомо ціна підвищується, а саме головне що всі ці підвищення супроводжуються дуже переконливими обгрунтуваннями, як з боку кирівництва водоканалу так і з боку представників місцевої влади. Цікаво те, що у цих обгрунтуваннях не звучить а ні слова, про ті потужності які закладалися у ДЗД при його проектувані та побудові. А саме, ДЗД планувався для постачання питної води з Дніпра аж у центральний Донбас, відповідно і потужності, на час втілення цього проекту закладалися максимальні. Результат цього проекту, нажаль не досяг своєї кінцевої мети, і воду отримують з ДЗД у Першотравенську, як у кінцевій точкі цього каналу. Сподіваюся всі розуміють, до чого я все оце ...? Справа у тому, що ми з вами у Павлограді, сьогодні сплачуємо найвищий тариф за водопостачання, і однією з найголовніших причин є не реконструйований ДЗД, з надлишковими потужностями які і впливають на розмір тарифу. Сьогоднішні слухання показали що громада міста, таки починає розуміти, що відбувається, та активно включається у процес свого конституційного господарювання.Голосування показало - 76 "проти" підвищення та 16 "за". В котре був вражений, позицією першого заступника міського голови, Мовчана Віталія Сергійовича, який у складній ситуації під час проведення слухань, зміг взяти все під свій контроль, та забезпечити проведення слухань у законному руслі. Дякую Віталій Сергійович! І в кінці свого посту, хочу викласти фотографії, тих мешканців нашого міста, які голосували за підвищення тарифу. Їхні мотиви мені не відомі, але кажуть що ці люди є працівниками водоканалу.

 

Світлина від Vladimir Bugaev.

Світлина від Vladimir Bugaev.

Джерело ФБ МСДніпро

Комментарии
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Заместитель председателя Днепропетровского областного совета, депутат...
Подробнее
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее