Незаконна і злочинна вирубка лісів загрожує національній безпеці України

Незаконна і злочинна вирубка лісів загрожує національній безпеці України

Ця проблема особливо гостро відчувається на Буковині, де щокварталу зникає понад тисячу кубометрів елітного карпатського лісу. Масові вирубки лісів у Глибоцькому, Сторожинецькому, Вижницькому, Путильському районах, національних заповідниках і парках.

Тому вимагаю негайно розглянути це питання на засіданні РНБО України. На Буковині давно вже не 260 тисяч гектарів лісу, а значно менше.

Маємо досвід сусідньої Румунії, де ситуація була близькою до катастрофи. Але на початку 2016 року президент Клаус Йоганніс підписав закон, згідно з яким незаконна вирубка понад 1 га лісу вважається загрозою для національної безпеки. Відтоді контроль за вирубками там став значно суворішим, а незаконні вирубки прирівняно до терористичної діяльності.

А до цього міжнародна природоохоронна організація "Greenpeace" провела в Румунії моніторинг незаконної вирубки. Цифри були вражаючими: понад мільйон кубічних метрів лісу вирубано незаконно; за одну годину в Румунії зникало майже три гектари лісу. Україні критично важливо скористатися успішним досвідом сусідів, дбаючи про власне майбутнє.

https://www.facebook.com/nalyvaichenko.valentyn/videos/2060069370895729/

12.10.2017 13:14
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

У докторов Центра дерматологии и косметологии профессора Святенко всегда много

креативных идей, относительно улучшения оказания медицинской помощи своим пациентам и жителям г. Днипро.

АвторВера Касьянова
Подробнее

Вимоги людей не виконано!

АвторВалентин Наливайченко
Подробнее

Олег Ляшко звернувся до депутатів, які підтримують медичну реформу.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Весь український народ, обираючи народних депутатів, попри все сподівається, що це цвіт нації, еліта суспільства, це люди, які представляють Україну не тільки усередині країни, а й за її межами.

АвторВера Касьянова
Подробнее