Наливайченко буде гідним Президентом України

12.02.2018 17:44

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Дослідження показує, що більша частина українців не довіряє нікому з діючих чиновників та політиків. Продовжується пошук «позасистемного» лідера, політика нових підходів і нової формації.

Я поділяю ці настрої українців та відношусь до тої частини людей, які вважають таким політиком Валентина Наливайченка.

Дослідження показує, що не будучи представленим у владі, Валентин Наливайченко обійшов по рівню довіри і діючого Президента України, і міського голову Києва і багатьох інших політиків.

У цьому ж рейтингу ми бачимо і зростаюче зацікавлення до самого Руху В. Наливайченка «Справедливість». Для мене це не стало дивиною, адже наш Рух зібрав в собі чимало гідних людей. Це — і заслужений лікар Любов Слєпова, і співзасновник та керівник проекту «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М. Пирогова» (ПДМШ) Геннадій Друзенко, Надзвичайний та Повноважний Посол України Маркіян Лубківський і багато інших патріотів: воїнів та підприємців, вчених та студентів. Більшість представників нашого Руху — це небайдужі люди, які ніколи не були у владі, носії цінностей нового покоління українців. І наша мета – привести саме їх у владу!

Один із головних принципів Руху – Справедливість щодня. Це наш постулат. Щодня, волонтери Руху роблять добрі справи, щось корисне для країни, свого міста, району чи села, або ж конкретної людини, якій потрібна допомога та підтримка. Це — не пафосні ідеологічні тексти, а конкретна діяльність, яка поступово змінює наше майбутнє на краще.

За короткий час роботи волонтери Руху «Справедливість» надали безкоштовну юридичну допомогу більше 7 000 українців у питаннях захисту їхніх прав проти корумпованих чиновників всіх рівнів, за допомогою волонтерів-юристів Руху більше 20 добровольців через суд отримали статус учасників бойових дій. 6 житлово-санітарних модулів для комфортного проживання наших військових передано до зони проведення АТО, волонтери Руху відремонтували 30 одиниць військової техніки, на передову для наших воїнів через Центр аеророзвідки Марії Берлінської було передано 16 квадрокоптерів.

Я впевнений у подальшому зростанні рівня довіри до Валентина Наливайченка та Руху «Справедливість». Запорукою цього стає зростаюча кількість небайдужих людей, які не думають про те, що Україна зробила для них, а думають, що вони можуть зробити для своєї країни вже зараз.

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Последние записи в блогах

За сім місяців 2018 року юристи ДФС Дніпропетровщини відстояли справи у судах на суму 1 млрд. 334,5 млн. грн.

Подробнее

З початку 2018 року органами ДФС під час перевірок суб’єктів господарювання на дотримання норм податкового законодавства порушення при виплаті заробітної плати та інших доходів встановлено в 47 відс. перевірених суб’єктів.

За результатами перевірок порушникам донараховано до сплати до бюджетів майже 607 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн грн єдиного внеску та 26 млн грн військового збору.

За рахунок вжитих заходів податкового контролю було виявлено 4,2 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин.

Фахівці служби беруть участь у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створені за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. Під час рейдів здійснюються обстеження виробничих, торгових  приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності. Крім того, з роботодавцями проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання податкового законодавств. Завдяки цьому за 7 місяців цього  року роботодавцями додатково укладено 24,8 тис. трудових договорів з найманими працівниками.

За січень-липень 2018 року до державної реєстрації залучено 8,8 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність не офіційно. До бюджетів додатково сплачено 9,3  млн. грн. податків та зборів та 10,6 млн. грн. єдиного внеску.

 

Подробнее