Наливайченко буде гідним Президентом України

12.02.2018 17:44

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Дослідження показує, що більша частина українців не довіряє нікому з діючих чиновників та політиків. Продовжується пошук «позасистемного» лідера, політика нових підходів і нової формації.

Я поділяю ці настрої українців та відношусь до тої частини людей, які вважають таким політиком Валентина Наливайченка.

Дослідження показує, що не будучи представленим у владі, Валентин Наливайченко обійшов по рівню довіри і діючого Президента України, і міського голову Києва і багатьох інших політиків.

У цьому ж рейтингу ми бачимо і зростаюче зацікавлення до самого Руху В. Наливайченка «Справедливість». Для мене це не стало дивиною, адже наш Рух зібрав в собі чимало гідних людей. Це — і заслужений лікар Любов Слєпова, і співзасновник та керівник проекту «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М. Пирогова» (ПДМШ) Геннадій Друзенко, Надзвичайний та Повноважний Посол України Маркіян Лубківський і багато інших патріотів: воїнів та підприємців, вчених та студентів. Більшість представників нашого Руху — це небайдужі люди, які ніколи не були у владі, носії цінностей нового покоління українців. І наша мета – привести саме їх у владу!

Один із головних принципів Руху – Справедливість щодня. Це наш постулат. Щодня, волонтери Руху роблять добрі справи, щось корисне для країни, свого міста, району чи села, або ж конкретної людини, якій потрібна допомога та підтримка. Це — не пафосні ідеологічні тексти, а конкретна діяльність, яка поступово змінює наше майбутнє на краще.

За короткий час роботи волонтери Руху «Справедливість» надали безкоштовну юридичну допомогу більше 7 000 українців у питаннях захисту їхніх прав проти корумпованих чиновників всіх рівнів, за допомогою волонтерів-юристів Руху більше 20 добровольців через суд отримали статус учасників бойових дій. 6 житлово-санітарних модулів для комфортного проживання наших військових передано до зони проведення АТО, волонтери Руху відремонтували 30 одиниць військової техніки, на передову для наших воїнів через Центр аеророзвідки Марії Берлінської було передано 16 квадрокоптерів.

Я впевнений у подальшому зростанні рівня довіри до Валентина Наливайченка та Руху «Справедливість». Запорукою цього стає зростаюча кількість небайдужих людей, які не думають про те, що Україна зробила для них, а думають, що вони можуть зробити для своєї країни вже зараз.

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее