Мешканці скаржаться - громадськість реагує!

Мешканці скаржаться - громадськість реагує!

Віктор Романенко голова правління Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" провів зустріч із представниками Марганецького ВП ГО "Стоп Корупції".

Питанням для обговорення стала Скарга мешканців міста Марганець стосовно дій начальника Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області Ярового Р.В.

За результатами зустрічі було направлено відповідне звернення до Начальника ГУ НП України у Дніпропетровській області Глуховері В.А. з вимогою провести службову перевірку фактів викладених у скарзі та відсторонити на час проведення перевірки Ярового Р.Ю. від виконання службових обов'язків.

Фото Громадська організація

Як зазначив Віктор Романенко: " Зараз є дуже важливою така взаємодія громадськості, бо це реальна можливість спільними зусиллями навести лад в нашій області".

 

 

Джерело:Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро"

10.08.2017 18:12
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Пробив пан Петро, мешканець Василівки, колесо на черговій ямі тієї ж Запорізької траси. 

АвторВіктор Романенко
Подробнее

скиньте свої рожеві окуляри облуди і мрійливих сподівань, та чим найшвидше, телепортуйтесь із задзеркалля віртуальної реальності, в реальну, злочинну дійсність гібридного геноциду, експансії та окупації, де повно ворожої фальші і обману.

АвторСергій Філіпенко
Подробнее

У минулому році, в межах реалізації проекту обласної ради «На шляху до європейських стандартів медичних послуг», в КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром»ДОР» відкрито кабінет телемедицини.    

АвторВера Касьянова
Подробнее

         В последние годы рынок профессий меняется и формируется в соответствии с запросами современности. Появляются новые профессии, которые требуют получения новых знаний и навыков их применения. Для того, чтобы быть востребованным на рынке труда, нужно соответствовать уровню, быть креативным и любить свою работу.

АвторВера Касьянова
Подробнее