Ляшко вимагає оприлюднити список прогульників парламенту

АвторRadikalnaya
08.02.2018 12:44

Фракція Радикальної партії з трибуни ВР висловила протест проти бездіяльності парламенту. Олег Ляшко обурився поїздкою депутатів до США під час пленарного тижня.  "Зараз розглядається надзвичайно важливе питання доступу людей з особливими потребами до інфраструктури - можливість жити достойно у рідній країні. І що ми бачимо? У парламенті немає людей, здатних приймати рішення. Вчора навіть раніше закрили засідання, бо депутати полетіли в Америку. Замість того, щоб піти до українців і дізнатися, чи є у них їжа, вони полетіли в Америку на молитовний сніданок", - наголосив народний депутат.  Політик підкреслив, що депутати беруть участь у таких заходах тільки заради власного задоволення.  "Вони бігають там, тягають за поли конгресменів, щоб сфотографуватись і задовольнити власне его. А потім повертаються в Україну і показують, які вони "круті". Крутий - це коли ти тут працюєш і маєш почуття обов'язку. Крутий - коли ти пам'ятаєш про інтереси українців. Коли завдяки твоїй роботі у людей є чим снідати, обідати і вечеряти. А вони наших людей довели до ручки і їздять на молитовні сніданки", - обурився лідер РПЛ.  Ляшко звернувся до голови Верховної Ради із вимогою відреагувати на ганебну поведінку депутатів.  "По-перше, треба опублікувати список відсутніх народних депутатів у газеті. По-друге, вирахувати із зарплати за той час, коли їх немає на роботі. Я розумію, що їм зарплата до лампочки, якщо вони витрачають по 100 тисяч доларів на сніданки і фотографії з американськими конгресменами. Треба пишатись фотографіями з українськими людьми! Але вони бояться вийти до людей, бо їм в очі скажуть результати їхньої політики. Наша фракція висловлює протест проти відповідальності і безсовісності наших колег", - заявив лідер РПЛ.  Народний депутат нагадав про необхідність ухвалення змін до регламенту ВР, які пропонує його команда: скорочення чисельності депутатів до 200 і запровадження механізму відкликання прогульників. 

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Заместитель председателя Днепропетровского областного совета, депутат...
Подробнее
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее