Ляшко вимагає оприлюднити список прогульників парламенту

АвторRadikalnaya
08.02.2018 12:44

Фракція Радикальної партії з трибуни ВР висловила протест проти бездіяльності парламенту. Олег Ляшко обурився поїздкою депутатів до США під час пленарного тижня.  "Зараз розглядається надзвичайно важливе питання доступу людей з особливими потребами до інфраструктури - можливість жити достойно у рідній країні. І що ми бачимо? У парламенті немає людей, здатних приймати рішення. Вчора навіть раніше закрили засідання, бо депутати полетіли в Америку. Замість того, щоб піти до українців і дізнатися, чи є у них їжа, вони полетіли в Америку на молитовний сніданок", - наголосив народний депутат.  Політик підкреслив, що депутати беруть участь у таких заходах тільки заради власного задоволення.  "Вони бігають там, тягають за поли конгресменів, щоб сфотографуватись і задовольнити власне его. А потім повертаються в Україну і показують, які вони "круті". Крутий - це коли ти тут працюєш і маєш почуття обов'язку. Крутий - коли ти пам'ятаєш про інтереси українців. Коли завдяки твоїй роботі у людей є чим снідати, обідати і вечеряти. А вони наших людей довели до ручки і їздять на молитовні сніданки", - обурився лідер РПЛ.  Ляшко звернувся до голови Верховної Ради із вимогою відреагувати на ганебну поведінку депутатів.  "По-перше, треба опублікувати список відсутніх народних депутатів у газеті. По-друге, вирахувати із зарплати за той час, коли їх немає на роботі. Я розумію, що їм зарплата до лампочки, якщо вони витрачають по 100 тисяч доларів на сніданки і фотографії з американськими конгресменами. Треба пишатись фотографіями з українськими людьми! Але вони бояться вийти до людей, бо їм в очі скажуть результати їхньої політики. Наша фракція висловлює протест проти відповідальності і безсовісності наших колег", - заявив лідер РПЛ.  Народний депутат нагадав про необхідність ухвалення змін до регламенту ВР, які пропонує його команда: скорочення чисельності депутатів до 200 і запровадження механізму відкликання прогульників. 

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Заместитель председателя Днепропетровского областного совета, депутат...
Подробнее
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее