Ляшко вимагає оприлюднити список прогульників парламенту

АвторRadikalnaya
08.02.2018 12:44

Фракція Радикальної партії з трибуни ВР висловила протест проти бездіяльності парламенту. Олег Ляшко обурився поїздкою депутатів до США під час пленарного тижня.  "Зараз розглядається надзвичайно важливе питання доступу людей з особливими потребами до інфраструктури - можливість жити достойно у рідній країні. І що ми бачимо? У парламенті немає людей, здатних приймати рішення. Вчора навіть раніше закрили засідання, бо депутати полетіли в Америку. Замість того, щоб піти до українців і дізнатися, чи є у них їжа, вони полетіли в Америку на молитовний сніданок", - наголосив народний депутат.  Політик підкреслив, що депутати беруть участь у таких заходах тільки заради власного задоволення.  "Вони бігають там, тягають за поли конгресменів, щоб сфотографуватись і задовольнити власне его. А потім повертаються в Україну і показують, які вони "круті". Крутий - це коли ти тут працюєш і маєш почуття обов'язку. Крутий - коли ти пам'ятаєш про інтереси українців. Коли завдяки твоїй роботі у людей є чим снідати, обідати і вечеряти. А вони наших людей довели до ручки і їздять на молитовні сніданки", - обурився лідер РПЛ.  Ляшко звернувся до голови Верховної Ради із вимогою відреагувати на ганебну поведінку депутатів.  "По-перше, треба опублікувати список відсутніх народних депутатів у газеті. По-друге, вирахувати із зарплати за той час, коли їх немає на роботі. Я розумію, що їм зарплата до лампочки, якщо вони витрачають по 100 тисяч доларів на сніданки і фотографії з американськими конгресменами. Треба пишатись фотографіями з українськими людьми! Але вони бояться вийти до людей, бо їм в очі скажуть результати їхньої політики. Наша фракція висловлює протест проти відповідальності і безсовісності наших колег", - заявив лідер РПЛ.  Народний депутат нагадав про необхідність ухвалення змін до регламенту ВР, які пропонує його команда: скорочення чисельності депутатів до 200 і запровадження механізму відкликання прогульників. 

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее