ЛЯШКО ДАВ ЧОРТІВ ВОЛИНСЬКОМУ ПРОКУРОРУ

ЛЯШКО ДАВ ЧОРТІВ ВОЛИНСЬКОМУ ПРОКУРОРУ

«9 років тому вбили сина Людмили Дяк. Розібрали на органи. Зараз людина не може звести кінці з кінцями. Ні одної слідчої дії не було проведено. А вони живуть зараз, жирують!», - розповіла Ляшку громадська активістка Оксана Марищук. Жителі Луцька додають, що зникнення тіл покійників – нерідке явище на Волині. «Тіло вбитого сина навіть матері не віддають. Він зник. Вони торгують людьми. Як мінімум, вже є 2 покійника, що не віддають поховати. Приходили до Швидкого, а він і заяву не прийняв. Він неврівноважений. Його ж не обирали. Люди на Майдані були проти його призначення», - зазначив мешканець міста Віктор Житинський. Люди розповіли народному депутату і те, що до Революції гідності Віктор Швидкий працював у МВС, його люстрували, але згодом взяли працювати в облпрокуратуру Волинської області. «Ніде правди не знайдеш! Прокурори сидять у своїх кріслах, регочуть. До них прийдеш, тільки час змарнуєш. Судді – це взагалі окрема казка!», - обурився Віктор Житинський. Олег Ляшко знайшов головного прокурора області разом із заступниками в місцевому ресторані неподалік безпосереднього місця їхньої роботи. «Хлопці, я бажаю вам смачного, але спочатку треба, мабуть, було з людьми розібратися, поговорити, вирішити їхні проблеми, щоб вони не лежали під прокуратурою, а потім сидіти в дорогих ресторанах. Ви на обід ще не напрацювали! Якби я був обласним прокурором і люди лежали під прокуратурою, в мене б кусок хліба у горло не ліз би. А ви тут розсиділися. Вирішіть проблеми людей, а вже потім їжте!», - звернувся до очільників облпрокуратури Ляшко. Народний депутат пообіцяв взяти на контроль скарги жителів Луцька та звернутися з ними до Генпрокурора України Юрія Луценка. 

АвторRadikalnaya
15.06.2017 14:06
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Пробив пан Петро, мешканець Василівки, колесо на черговій ямі тієї ж Запорізької траси. 

АвторВіктор Романенко
Подробнее

скиньте свої рожеві окуляри облуди і мрійливих сподівань, та чим найшвидше, телепортуйтесь із задзеркалля віртуальної реальності, в реальну, злочинну дійсність гібридного геноциду, експансії та окупації, де повно ворожої фальші і обману.

АвторСергій Філіпенко
Подробнее

У минулому році, в межах реалізації проекту обласної ради «На шляху до європейських стандартів медичних послуг», в КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром»ДОР» відкрито кабінет телемедицини.    

АвторВера Касьянова
Подробнее

         В последние годы рынок профессий меняется и формируется в соответствии с запросами современности. Появляются новые профессии, которые требуют получения новых знаний и навыков их применения. Для того, чтобы быть востребованным на рынке труда, нужно соответствовать уровню, быть креативным и любить свою работу.

АвторВера Касьянова
Подробнее