Майже 174 млн грн отримали громади Дніпропетровщини на розвиток інфраструктури

03.05.2019 11:37

У Дніпропетровській області 62 об’єднані територіальнігромади загалом одержали 173,9 млн грн на розвиток інфраструктури. Розповідає консультант проекту Пульс з бюджетних питань Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України Інна Кравченко. 

Наприкінці квітня Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад України у 2019 році. Усього – це 2,1 млрд грн, які розділили між 806 ОТГ, що перейшли на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

«Кошти розподіляються між ОТГ, пропорційно до площі території та кількості сільського населення у територіальних громадах, – говоритьІнна Кравченко. Тобто, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більший розмір її субвенції.На Дніпропетровщині найбільшу суму з державного бюджету на розвиток інфраструктуриотримає цьогорічВасильківська селищна об’єднана територіальна громада – 6,6 млн грн, а найменшу Верхньодніпровська міська об’єднана територіальна громада - 829,1 тис. грн.»,- відзначає бюджетний консультант Дніпропетровського регіонального відділення АМУ.

У поточному році додаткові кошти на розвиток інфраструктури надійдуть також до бюджетів міст обласного значення, які у 2018 р. завершили процедуру приєднання прилеглих сільських рад. На Дніпропетровщині субвенцію на розвиток інфраструктури вперше отримають Покров –1 млн 735тис грн  та Марганець - 1 млн 722тис грн.

За словами регіонального консультанта АМУ, кошти субвенції можуть бути спрямовані на розроблення проектної документації, підвищення якості надання адмінпослуг, створення сучасних систем організації управління громадою. Громади Дніпропетровщини також можуть використати інфраструктурну субвенцію на реконструкцію будівель бюджетних установ, нове будівництво, реконструкцію або капремонт вулиць, доріг та мостів, закупівлю транспорту для підвезення дітей до шкіл і дитсадків та інші заходи щодо об’єктів комунальної форми власності, які є важливими для посилення спроможності громади, забезпечення належного рівня безпеки та цивільного захисту тощо.

 

 

Комментарии
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее