Децентралізація в дії. За 4 роки в розбудову Дніпропетровщини вклали понад 30 млрд грн

26.03.2019 21:07

Відремонтовані дороги, сучасні лікарні, школи і дитсадки. А ще – нові сонячні електростанції, лікарні й амбулаторії, спортмайданчики та футбольні поля. За 4 роки децентралізації відбулося справжнє перезавантаження Дніпропетровщини. За цей час в громадах області реалізували майже 2 тисячі проектів розвитку. Видатки на оновлення інфраструктури регіону зросли майже у 14 разів. Загалом у розбудову території вклали понад 30 млрд грн.

Найяскравіші приклади «перевтілення» регіону – модернізовані школи у Солоному, Петриківці, Юр’ївці, Жовтих Водах, Покрові. Зараз триває реконструкція ще понад 30 основних і опорних шкіл, – говорять в ОДА. Невід’ємна частина новітнього освітнього простору – інклюзія. Реконструйовані школи доступні для всіх дітей. Будівлі облаштовані пандусами та підйомниками. В області відкрили понад 120 медіатек та ресурсних кімнат, 30 інклюзивно-ресурсних центрів. Нині у звичайних школах разом із однолітками здобувають освіту більше 800 дітей з особливими освітніми потребами.

Поряд з оновленими закладами зводять стадіони з футбольними полями, ігровими майданчиками та біговими доріжками. Все – зі штучним професійним покриттям. Такі стадіони вже має малеча Юр’ївки, Солоного та Кам’янського. А незабаром будуть нові спортоб’єкти з’являться й в Петриківці. В обласному центрі реконструювали стадіон «Олімпійські резерви». У Слобожанському звели «з нуля» сучасний спорткомплекс. Наразі триває будівництво ще двох десятків спортивних об’єктів. Крім того, за останні 4 роки в області відкрили понад 60 дитсадків.

Крім того, в регіоні активно розвивається альтернативна енергетика. Три міста – Марганець, Покров і Нікополь – повністю відмовилися від централізованого газового опалення. А за 4 роки в регіоні запрацювали ввели понад сто альтернативних котелень, які на 23% знизили споживання газу. На території нашої області, в Нікопольському районі, працює і третя за потужністю сонячна електростанція в Європі. Загалом, на Дніпропетровщині  ввели в експлуатацію 35 сонячних електростанцій.

Дбають і про розвиток медицини. Протягом 2015-2018 р. р. на Дніпропетровщині збудували і реконструювали 36 медзакладів. Обласним коштом оновили педіатрію та звели «з нуля» надсучасну хірургію в Центрі матері та дитини ім. проф. Руднєва у Дніпрі. Там – сучасний реабілітаційний центр з басейном, яскравий інтер’єр та нове обладнання. Загалом для лікарень регіону придбали майже 400 одиниць сучасного устаткування - ангіографів, томографів, апаратів штучної вентиляції легенів.

Комментарии
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее