АМУ вдалося не допустити перекладання на місцеві бюджети фінансування державних гарантій в обсязі 110,8 млн грн

04.03.2019 15:04

Міністерство соціальної політики України розробило проект постанови Уряду «Про затвердження Порядку повернення майна чи відшкодування його вартості депортованим особам або у разі їх смерті спадкоємцям таких осіб». Документ передбачав відшкодування вартості майна депортованим особам або їх спадкоємцям за рахунок коштів бюджетів місцевого самоврядування. Тобто цим проектом пропонувалось перекласти державні гарантії, передбачені статтею 7 Закону України «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою», з державного на місцеві бюджети.

27 лютого 2019 року цей проект урядової постанови був включений до порядку денного засідання Кабінету Міністрів України. Проте, через заперечення Асоціації міст України питання було знято з розгляду.

Нагадаємо, представник АМУ бере участь засіданнях Кабінету Міністрів України. Відповідно до регламенту Кабміну Асоціація щотижнево отримує проекти нормативно-правових актів, що розглядатимуться на засіданні. Таким чином забезпечується можливість для аналізування та опрацювання проектів, які стосуються місцевого самоврядування, і формування позиції АМУ.

В результаті, завдяки налагодженому діалогу з Урядом, Асоціації міст України,вдалося не допустити перекладання на місцеві бюджети додаткового навантаження в обсязі 110,8 млн грн.

 

 

Комментарии
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее