ДРВ АМУ: Кам’янське отримало 60 млн грн на будівництво багатофункціонального Палацу спорту

12.07.2019 21:15

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Загалом ця сума складає 400 млн грн. Її розподілили навпіл. 200 млн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у Дніпропетровській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській і Житомирській областях. Інші 200 млн грн підуть на будівництво/реконструкцію басейнів у Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Миколаївській та Донецькій областях.

Кам’янська громада на Дніпропетровщині отримала 60 млн грн на будівництво Палацу спорту на вул. В’ячеслава Чорновола. Розповідають у Дніпропетровському регіональному відділенні Асоціації міст України. За 2-3 роки на місці недобудованої тренувальної бази, яку готували до Євробаскету-2015, з’явиться надсучасний і багатофункціональний спортивний комплекс. Справа в тому, що після зупинки будівництва в 2014 р. об’єкт залишився за парканом і на балансі держави. На початку 2019 р. міська влада Кам’янського звернулася до Кабміну з проханням передати об'єкт незавершеного будівництва у власність міста і Держагентство інфраструктурних проектів задовольнило це прохання.  Громада, в свою чергу, швидко підготувала всі потрібні документи і подала заявку на отримання державної субвенції. Говорять в ДРВ АМУ. І ось вони вже мають 60 мільйонів гривень на перший етап будівництва багатофункціонального Палацу спорту.

У сучасному спорткомплексі буде універсальний спортивний майданчик для таких видів спорту як баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс, бадмінтон, черлідінг і гандбол. Кількість зорових трибун розрахована на 3024 людини. Проектом передбачено повне облаштування спорткомплексу з установкою електронних табло, роздягальнями, тренерськими, медичним кабінетом, кафе на 930 місць, санвузлами і іншими додатковими приміщеннями. Відзначають в регіональному відділенні АМУ. А благоустрій прилеглої території передбачає будівництво відкритих спортивних майданчиків для ігор у настільний теніс, волейбол, баскетбол, міні-футбол, а також скейт-парк і парковку на півтисячі автомобілів.

 

Комментарии
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее