ДРВ АМУ: Кам’янське отримало 60 млн грн на будівництво багатофункціонального Палацу спорту

12.07.2019 21:15

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Загалом ця сума складає 400 млн грн. Її розподілили навпіл. 200 млн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у Дніпропетровській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській і Житомирській областях. Інші 200 млн грн підуть на будівництво/реконструкцію басейнів у Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Миколаївській та Донецькій областях.

Кам’янська громада на Дніпропетровщині отримала 60 млн грн на будівництво Палацу спорту на вул. В’ячеслава Чорновола. Розповідають у Дніпропетровському регіональному відділенні Асоціації міст України. За 2-3 роки на місці недобудованої тренувальної бази, яку готували до Євробаскету-2015, з’явиться надсучасний і багатофункціональний спортивний комплекс. Справа в тому, що після зупинки будівництва в 2014 р. об’єкт залишився за парканом і на балансі держави. На початку 2019 р. міська влада Кам’янського звернулася до Кабміну з проханням передати об'єкт незавершеного будівництва у власність міста і Держагентство інфраструктурних проектів задовольнило це прохання.  Громада, в свою чергу, швидко підготувала всі потрібні документи і подала заявку на отримання державної субвенції. Говорять в ДРВ АМУ. І ось вони вже мають 60 мільйонів гривень на перший етап будівництва багатофункціонального Палацу спорту.

У сучасному спорткомплексі буде універсальний спортивний майданчик для таких видів спорту як баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс, бадмінтон, черлідінг і гандбол. Кількість зорових трибун розрахована на 3024 людини. Проектом передбачено повне облаштування спорткомплексу з установкою електронних табло, роздягальнями, тренерськими, медичним кабінетом, кафе на 930 місць, санвузлами і іншими додатковими приміщеннями. Відзначають в регіональному відділенні АМУ. А благоустрій прилеглої території передбачає будівництво відкритих спортивних майданчиків для ігор у настільний теніс, волейбол, баскетбол, міні-футбол, а також скейт-парк і парковку на півтисячі автомобілів.

 

Комментарии
Рейтинг
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее