Добрі справи

13.01.2019 18:26

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок! Це хірургічне обладнання не має собі рівних у випадках термінового порятунку при «складних» нейрохірургічних операціях, яких потребують в першу чергу наші поранені військові! Цей хірургічний диво-стіл єдиний в Україні! В світі такі є в Японії, Америці та Ізраїлі.

Цей подарунок для обласної лікарні зробив народний депутат, якого ми обирали від округа нашого міста – Андрій Денисенко. Придбався він за депутатські кошти, які на відміну від щорічних(!) коштів місцевих депутатів, він отримав вперше за всю свою каденцію! І на відміну від місцевих депутатів, відзвітував про кожну витрачену на потреби суспільства копійку! Тож, не обов’язково треба бути лікарем аби врятувати чиєсь життя – особливо якщо це життя, котрим було пожертвувано заради перемоги нашої країни над жорстоким ворогом. Не обов’язково бути військовим - щоб боронити і зберігати нашу країну як Державу. Потрібно лише бажати, щоб наша країна дихала вільно, а кожен її громадянин був в ній під надійним захистом, особливо якщо цей громадянин – наш солдат-захисник! Головне, щоб це бажання лишалося не просто мрією, а втілювалося у життя! Що було і зроблено! І тут велика подяка пану Андрію не лише від лікарів та військових, а і від всіх мешканців міста та області!

А тепер буквально пару слів про цей величезний для лікарів та пацієнтів подарунок, вартістю 2 мільйони 760 тисяч гривень. Але не в кількості мільйонів річ... Тут зразу треба сказати, що головна перевага цього хірургічного придбання складається в тому, що цей хірургічний диво-стіл допомагає лікарям зберегти час – найнеобхідніший «інструмент» при рятуванні! По-перше, зберігається час на транспортування пацієнта до іншої країни (в разі потреби), яке може скласти від декількох годин до декількох діб, і пацієнт в такому випадку може просто до операції не дожити. А по-друге, і це теж вкрай важливо - зберігається час на протязі безпосередньо хірургічного втручання, бо дуже точно та зручно для хірургів відбувається фіксація поверхні що оперується. А ще - високоточна "розумна" оптика та приладдя! А це, зауважте, не тільки час, а вже і точність рухів лікарів, отже і позитивний результат для пацієнта! Тож, кількість врятованих збільшується в рази!

……………..

І невеличкий додаток (може трохи сумний) Дуже мало хто із депутатів витрачає «депутатські кошти» на потреби суспільства. Особливо коли це депутати міськради, які кожен рік(!) отримають свої депутатські мільйони! Особливо, коли за ці «депутатські кошти» придбаються шикарні власні маєтки та недешеві авто… І дуже мало в кого з них, на п’ятому році війни(!) виникає думка використати кошти на порятунок бійців! (не кажучи вже про потреби пересічного українця…)

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее