Добрі справи

13.01.2019 18:26

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок! Це хірургічне обладнання не має собі рівних у випадках термінового порятунку при «складних» нейрохірургічних операціях, яких потребують в першу чергу наші поранені військові! Цей хірургічний диво-стіл єдиний в Україні! В світі такі є в Японії, Америці та Ізраїлі.

Цей подарунок для обласної лікарні зробив народний депутат, якого ми обирали від округа нашого міста – Андрій Денисенко. Придбався він за депутатські кошти, які на відміну від щорічних(!) коштів місцевих депутатів, він отримав вперше за всю свою каденцію! І на відміну від місцевих депутатів, відзвітував про кожну витрачену на потреби суспільства копійку! Тож, не обов’язково треба бути лікарем аби врятувати чиєсь життя – особливо якщо це життя, котрим було пожертвувано заради перемоги нашої країни над жорстоким ворогом. Не обов’язково бути військовим - щоб боронити і зберігати нашу країну як Державу. Потрібно лише бажати, щоб наша країна дихала вільно, а кожен її громадянин був в ній під надійним захистом, особливо якщо цей громадянин – наш солдат-захисник! Головне, щоб це бажання лишалося не просто мрією, а втілювалося у життя! Що було і зроблено! І тут велика подяка пану Андрію не лише від лікарів та військових, а і від всіх мешканців міста та області!

А тепер буквально пару слів про цей величезний для лікарів та пацієнтів подарунок, вартістю 2 мільйони 760 тисяч гривень. Але не в кількості мільйонів річ... Тут зразу треба сказати, що головна перевага цього хірургічного придбання складається в тому, що цей хірургічний диво-стіл допомагає лікарям зберегти час – найнеобхідніший «інструмент» при рятуванні! По-перше, зберігається час на транспортування пацієнта до іншої країни (в разі потреби), яке може скласти від декількох годин до декількох діб, і пацієнт в такому випадку може просто до операції не дожити. А по-друге, і це теж вкрай важливо - зберігається час на протязі безпосередньо хірургічного втручання, бо дуже точно та зручно для хірургів відбувається фіксація поверхні що оперується. А ще - високоточна "розумна" оптика та приладдя! А це, зауважте, не тільки час, а вже і точність рухів лікарів, отже і позитивний результат для пацієнта! Тож, кількість врятованих збільшується в рази!

……………..

І невеличкий додаток (може трохи сумний) Дуже мало хто із депутатів витрачає «депутатські кошти» на потреби суспільства. Особливо коли це депутати міськради, які кожен рік(!) отримають свої депутатські мільйони! Особливо, коли за ці «депутатські кошти» придбаються шикарні власні маєтки та недешеві авто… І дуже мало в кого з них, на п’ятому році війни(!) виникає думка використати кошти на порятунок бійців! (не кажучи вже про потреби пересічного українця…)

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее