Добрі справи

13.01.2019 18:26

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок! Це хірургічне обладнання не має собі рівних у випадках термінового порятунку при «складних» нейрохірургічних операціях, яких потребують в першу чергу наші поранені військові! Цей хірургічний диво-стіл єдиний в Україні! В світі такі є в Японії, Америці та Ізраїлі.

Цей подарунок для обласної лікарні зробив народний депутат, якого ми обирали від округа нашого міста – Андрій Денисенко. Придбався він за депутатські кошти, які на відміну від щорічних(!) коштів місцевих депутатів, він отримав вперше за всю свою каденцію! І на відміну від місцевих депутатів, відзвітував про кожну витрачену на потреби суспільства копійку! Тож, не обов’язково треба бути лікарем аби врятувати чиєсь життя – особливо якщо це життя, котрим було пожертвувано заради перемоги нашої країни над жорстоким ворогом. Не обов’язково бути військовим - щоб боронити і зберігати нашу країну як Державу. Потрібно лише бажати, щоб наша країна дихала вільно, а кожен її громадянин був в ній під надійним захистом, особливо якщо цей громадянин – наш солдат-захисник! Головне, щоб це бажання лишалося не просто мрією, а втілювалося у життя! Що було і зроблено! І тут велика подяка пану Андрію не лише від лікарів та військових, а і від всіх мешканців міста та області!

А тепер буквально пару слів про цей величезний для лікарів та пацієнтів подарунок, вартістю 2 мільйони 760 тисяч гривень. Але не в кількості мільйонів річ... Тут зразу треба сказати, що головна перевага цього хірургічного придбання складається в тому, що цей хірургічний диво-стіл допомагає лікарям зберегти час – найнеобхідніший «інструмент» при рятуванні! По-перше, зберігається час на транспортування пацієнта до іншої країни (в разі потреби), яке може скласти від декількох годин до декількох діб, і пацієнт в такому випадку може просто до операції не дожити. А по-друге, і це теж вкрай важливо - зберігається час на протязі безпосередньо хірургічного втручання, бо дуже точно та зручно для хірургів відбувається фіксація поверхні що оперується. А ще - високоточна "розумна" оптика та приладдя! А це, зауважте, не тільки час, а вже і точність рухів лікарів, отже і позитивний результат для пацієнта! Тож, кількість врятованих збільшується в рази!

……………..

І невеличкий додаток (може трохи сумний) Дуже мало хто із депутатів витрачає «депутатські кошти» на потреби суспільства. Особливо коли це депутати міськради, які кожен рік(!) отримають свої депутатські мільйони! Особливо, коли за ці «депутатські кошти» придбаються шикарні власні маєтки та недешеві авто… І дуже мало в кого з них, на п’ятому році війни(!) виникає думка використати кошти на порятунок бійців! (не кажучи вже про потреби пересічного українця…)

Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее