«Коли ці замовкнуть, то каміння кричатиме!»

22.10.2019 13:56

«Деякі фарисеї з народу сказали до Нього: Учителю, заборони Своїм учням! А Він їм промовив у відповідь: Кажу вам, що коли ці замовкнуть, то каміння кричатиме!» (Євангеліє від Луки)

…….

Наш Дніпровський Медіапростір. Центральний майданчик міста Дніпра, де вільно та комфортно почували себе всі мешканці міста – без вікових та соціальних обмежень, без політичних кордонів, і звісно ж, без матеріальних переваг. Тут навчалися, обмінювалися інформацією та цінним досвідом, отримували допомогу, і навіть організовувалися концерти. Власне, наш медіа-майданчик відображав дух нашого міста.

На цей «ласий шматок» у центрі Дніпра давно вже поклали своє жадібне око деякі працівники нашої обл.адміністрації, які жадають його «приватизувати» під більш «корисні» справи, але весь цей час якось вдавалося захищати наш громадський центр від зазіхання особливо стурбованих обл.-чиновників. Вдавалося захищати до тих пір, доки главою Дніпропетровської обл.адміністрації не призначили чужу нам людину – у всіх смислах чужу. До такої міри чужу, що його неприкрита зневага мешканцями міста дійшла навіть до їх «витравлення» з медіа-центру за допомогою нахабного відключення електроенергії.

У дніпрян до нього дуже багато запитань, але наразі хвилює лише одне – невже, відімкнувши будівлю Медіапростору від електропостачання, він розраховує пригнітити дух дніпрян, який вміщує в собі гідність НАШОЇ (не російської!) нації та волю до перемоги…? Адже електрику було відключено одразу після Мітингу-протесту проти свавілля кремля, з його вимогою капітуляції України! Тобто, такими дрібно-капосними діями наш новий «губернатор» сподівається «закрити рота» українцям, які не вірять в примарність кремлівського «миру», який геть не прийнятний для України.

Нічого не нагадують подібні дії влади..? Адже так само розправляються з «незгодними» і вожді сусідньої «братської» країни… До речі, своїми діями новий намісник Президента в першу чергу дає добрячого ляпасу своєму безпосередньому керівнику – нашому Гаранту, підкреслено демонструючи незрозумілі методи керівництва «нової» української влади – методи, які повністю скопійовані у кремлівських колег…

Тут можна додати і те, що самовільно відключивши електро-рубильник в щитовій, «губернатор» порушив як мінімум дві кримінальних статі. Але нехай цим займається дніпровська поліція. Нам же лишається не тільки покірно чекати на справедливість, а й всіляко відстоювати наше право на висловлювання вільної думки та на захист тієї позиції, яка відповідає гідності нашої нації – у будь-яких кутках дніпровського простору – в тому числі і в приміщенні Медіа-Центру.

А тому, долучайтеся, підтримайте наше місто Дніпро! Давайте доведемо нашій владі, що з дніпрянами так не можна поводитись - так ганебно і так принизливо! І не лише з дніпрянами, а із всією нашою нацією не можна так поводитися!

Репост, будь ласка, якомога максимальний!

Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее