Безуглый Дмитрий

Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов

Популярность темы «Безуглый Дмитрий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Cтас
13.05.2017
Мафиози на лифтах, вместе с братцем. Люди в шоке от их работы. Хвалебные коменты заканчиваются, как только этот деятель прийдет к вам ремонтировать лифт. Ждите! ))
кузьма
06.12.2016
Слов на ветер данный депутат не бросает. У него очень рационализаторская позиция и предложения. Иногда его предложения выводят из тупика ситуации, которые складываются.
Оксана
02.12.2016
Очень трудолюбивый, порядочный человек.
milena
29.11.2016
Председатель комиссии по ЖКХ. Активно работает как в совете, так и с жителями своего округа.
Петрова Лидия Дмитриевна
10.11.2016
Дмитрий Георгиевич, спасибо вам за вашу деятельность в нашем округе. Буду голосовать за вас, очень хотела бы видеть вас депутатом и следующие 5 лет. Надеюсь, что ваша работа на благо нашего округа, в целом будет и впредь продуктивной и целенаправленной долгие годы.
Громад.Контроль
03.11.2016
Человек с активной гражданской позицией. То что нужно обществу в данное время.
Николай
31.10.2016
Человек — слово! Действительно работает на благо народа и города. Один из самых достойных кандидатов в депутаты.
Елена Борисовна
31.10.2016
Помог ликвидировать аварийные деревья.
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее