Безуглый Дмитрий

Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов

Популярность темы «Безуглый Дмитрий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Cтас
13.05.2017
Мафиози на лифтах, вместе с братцем. Люди в шоке от их работы. Хвалебные коменты заканчиваются, как только этот деятель прийдет к вам ремонтировать лифт. Ждите! ))
кузьма
06.12.2016
Слов на ветер данный депутат не бросает. У него очень рационализаторская позиция и предложения. Иногда его предложения выводят из тупика ситуации, которые складываются.
Оксана
02.12.2016
Очень трудолюбивый, порядочный человек.
milena
29.11.2016
Председатель комиссии по ЖКХ. Активно работает как в совете, так и с жителями своего округа.
Петрова Лидия Дмитриевна
10.11.2016
Дмитрий Георгиевич, спасибо вам за вашу деятельность в нашем округе. Буду голосовать за вас, очень хотела бы видеть вас депутатом и следующие 5 лет. Надеюсь, что ваша работа на благо нашего округа, в целом будет и впредь продуктивной и целенаправленной долгие годы.
Громад.Контроль
03.11.2016
Человек с активной гражданской позицией. То что нужно обществу в данное время.
Николай
31.10.2016
Человек — слово! Действительно работает на благо народа и города. Один из самых достойных кандидатов в депутаты.
Елена Борисовна
31.10.2016
Помог ликвидировать аварийные деревья.
Рейтинг
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее