Батькивщина

Партия ВО "Батькивщина"

Популярность темы «Батькивщина»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
иванко
05.02.2019
а вы друзья как не садитесь а президенты не годитесь
Мгерыч
21.09.2018
Что полезное для Украины сделала "Батькивщина"? Произвела закупку газа у России по 500 долларов за 1000 кубов. Это величайшее достижение достойно книги рекордов Гинесса! По такой цене газ еще никто, нигде, ни у кого не покупал. Юля! Юля! Юля!!!
Санасар
10.10.2016
Тётя, мы хотим жить! СВИНЬИ!
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее