У Кривому Розі чоловік викрав коробку з пожертвами для онкохворої

07.08.2019 15:45

У Кривому Розі 6 серпня відвідувач магазину на 44-му кварталі забрав з прилавка коробку з пожертвами. В цю коробку містяни збирали гроші на лікування онкохворої дівчинки Кіри Короїд. 

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "">Znaj.ua".

Відповідне відео оприлюднили в соцмережі. На відео зображений момент, як відвідувач непомітно для продавця забирає коробку з грошима з прилавка і кладе її в свій пакет.

Зазначимо, що Кіра Короїд бореться з раком крові. Діагноз лікарів – гострий лімфобластний лейкоз тип l1.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю