23 серпня у Дніпрі провели щорічну Серпневу конференцію. Вона зібрала близько 240 представників педагогічної спільноти міста. Це — керівники шкіл, комунальних закладів культури, спорту, працівники професійно-технічної освіти, а також представники Педагогічної та Батьківської рад при міському голові.
«Є про що поспілкуватися, є що обговорити та ухвалити рішення. Для мене це дуже важливо. Бо є діалог — комунікація серед не лише професійного середовища, а й між владою та людьми. Тому сьогодні я подякував нашим колегам. І передав вчителям та батькам низький уклін від усієї територіальної громади — за те, що вони зараз поруч із дітьми. Залишаються у Дніпрі, в Україні. І у цих надскладних умовах продовжують працювати», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.
Так під час конференції педагоги працюють за сімома модулями, де підбивають підсумки співпраці у минулому навчальному році та пропонують ідеї на прийдешній сезон.
«Попри складні виклики попереднього року, думаю, місто та його освіта мають чим пишатись. Більшість шкіл перейшла на змішаний формат. Ми змогли організувати освітній простір так, щоб навіть декілька закладів навчались в одному — і досягли в цьому консенсусу», — сказала голова Педагогічної ради при міському голові та директорка ліцею № 21 «Перспектива» Антоніна Змієнко.
Крім цього, обговорювали й проєкти, натхненні волонтерською роботою самих вчителів.
«Планується запуск пілотного проєкту реабілітації військових за допомогою музики. Для того, щоб відновити психологічний, фізичний, моральний стан наших оборонців», — розповіла директорка дитячої музичної школи № 9 Ірина Муха.
Деталі за телефоном: (097) 533 57 33.