Інтернет-видання «Дніпро.Головне»

У Нікополі попрощалися з молодшим сержантом Сергієм Кубіштою

13 червня 2026 року на війні загинув молодший сержант Сергій Кубішта, 1986 року народження, мешканець Нікополя. Він служив у лавах Збройних сил України з лютого 2024 року. У мирному житті працював на Нікопольському заводі феросплавів.

Прощання та родина

Сергій залишив у живих матір, доньку, брата і сестру. Про втрату повідомив міський голова Нікополя Олександр Саюк. Зазначається, що це велика втрата для місцевої спільноти.

Інші втрати на Дніпропетровщині

Ці втрати підкреслюють тяжкість та тривалість війни, яка продовжує забирати життя захисників України у регіоні.