У 2024 році в Дніпропетровській області розпочали масштабні ремонти державних автомобільних доріг. Роботи стартували одразу після покращення погодних умов, повідомляє Служба відновлення доріг області.
Основні маршрути ремонту
Наразі найбільше зусиль зосереджено на трасі Н-31, що зв’язує Дніпро, Царичанку, Кобеляки та Решетилівку. Три дорожні бригади працюють над усуненням пошкоджень гарячим асфальтобетоном, використовуючи суцільні картки для відновлення найбільш зруйнованих ділянок. Загалом тут вже відремонтовано більше 5500 квадратних метрів дорожнього покриття.
Ця дорога є ключовою транспортною артерією, що поєднує Дніпропетровську, Полтавську та Київську області. Складні умови зимового періоду та інтенсивне навантаження від важкого транспорту призвели до появи тріщин та вибоїн.
Паралельні ремонти на стратегічних трасах
Одночасно проходять аварійні ремонти на інших важливих маршрутах області:
- М-30 (Обхід Дніпра)
- Н-23 (Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя)
- Н-08 (Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь)
- М-29 (Харків — Красноград — Перещепине — Дніпро)
- М-18 (Харків — Сімферополь)
- Р-85 (Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Мелітополь)
Ці дороги мають велике значення для транспортного сполучення, забезпечення логістики, гуманітарних перевезень, роботи екстрених служб та оборонних потреб регіону.
Звернення до водіїв
Начальник Служби відновлення доріг в області Олександр Коломійцев закликав водіїв з розумінням ставитися до тимчасових незручностей, які виникають у зв’язку з дорожніми роботами та присутністю техніки на трасах.
Ремонтні роботи плануються продовжуватися упродовж сезону, що дозволить покращити безпеку та комфорт руху на дорогах Дніпропетровщини.
