Інтернет-видання «Дніпро.Головне»

На сесії міськради Дніпра ухвалили підтримку для військових та міські програми

24 червня у Дніпрі відбулася 82-га чергова сесія міської ради. Засідання почалося з традиційного нагородження лікарів і медичних працівників, які рятують життя мешканців міста та українських захисників, що лікуються у дніпровських медзакладах. Нагороди медикам вручив секретар міської ради Олександр Санжара.

Фінансова підтримка Силам оборони України

Депутати міськради прийняли рішення про виділення додаткових субвенцій бойовим підрозділам на суму 8 млн 448 тис. гривень. Сертифікати представникам військових частин вручив Олександр Санжара. Військовослужбовиця 1-го окремого штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла Анастасія підкреслила важливість такої допомоги: “Фінансова підтримка дозволяє оперативно закуповувати необхідне оснащення, що допомагає виконувати бойові завдання.”

Інші рішення сесії

Відзначення активних громадян

Під час сесії вшанували переможців міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”. Переможцям вручили відзнаки та грошові сертифікати за активну громадянську позицію та популяризацію національних традицій.

Крім того, нагородили представників благодійної організації “Global Empowerment Mission” за значну допомогу у ліквідації наслідків ворожих обстрілів.

Також відзначили талановитих студентів Дніпра, які перемогли у міському конкурсі самодіяльної творчості “Студентська весна”. Гран-прі отримали представники Українського державного університету науки та технологій (УДУНТ). 75% призового фонду конкурсу студенти спрямували на підтримку захисників України.