Жители ж/м Тополь-3 просят остановить стройку на месте зеленой зоны (ФОТО)

10.03.2017 10:18

На ж/м Тополь-3 неизвестные «строители» разрушают зеленую зону, устроенную местными жителями, чтобы построить там очередной киоск или другое сооружение.

Об этом на странице группы «АнтиМАФия Днепр.» в Фейсбук написал Андрей Тарна-Надинов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Предельное варварство на ж/м Тополь-3 по адресу ул. Паникахи, 75.

1,5 года назад на склоне-«пятачке» пытались построить объект непонятного назначения. Вырубили множество взрослых деревьев, начали рыть яму, уничтожили все прилегающие пешеходные дороги. Жильцы резко выступали против.

После этого прошлой весной совместными усилиями жильцы организовали 2 «Камаза» новой земли, выровняли территорию, самостоятельно выложили плитами испорченные дорожки и посадили 20 новых саженцев.

А сейчас опять началась подготовка к стройке, опять вырезали все деревья! Все! Зеленая ранее территория снова становится похожа на пустыню.

Методично, каждую ночь, последние 2 недели неизвестные выламывают саженцы и готовят место под стройку. Недавно организовали заливку склона бетоном», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю