Жители ж/м Тополь-3 просят остановить стройку на месте зеленой зоны (ФОТО)

10.03.2017 10:18

На ж/м Тополь-3 неизвестные «строители» разрушают зеленую зону, устроенную местными жителями, чтобы построить там очередной киоск или другое сооружение.

Об этом на странице группы «АнтиМАФия Днепр.» в Фейсбук написал Андрей Тарна-Надинов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Предельное варварство на ж/м Тополь-3 по адресу ул. Паникахи, 75.

1,5 года назад на склоне-«пятачке» пытались построить объект непонятного назначения. Вырубили множество взрослых деревьев, начали рыть яму, уничтожили все прилегающие пешеходные дороги. Жильцы резко выступали против.

После этого прошлой весной совместными усилиями жильцы организовали 2 «Камаза» новой земли, выровняли территорию, самостоятельно выложили плитами испорченные дорожки и посадили 20 новых саженцев.

А сейчас опять началась подготовка к стройке, опять вырезали все деревья! Все! Зеленая ранее территория снова становится похожа на пустыню.

Методично, каждую ночь, последние 2 недели неизвестные выламывают саженцы и готовят место под стройку. Недавно организовали заливку склона бетоном», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю