Жители ж/м Победа-3 переживают, что район может затопить (ВИДЕО)

10.10.2016 12:30

Жители ж/м Победа-3 переживают, что жилмассив может уйти под воду из-за соседства с Тоннельной балкой. Там находятся насосная станция с резервуаром около 10 тыс. кубометров воды и сломанный уже много лет коллектор.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

Активист Сергей Голота говорит, что может затопить развлекательный центр «Лавина». В самом худшем случае вода дойдет до ресторана «Макдональдс», а это значит, что затопит и близлежащие дома.

Вода с коллектора, который находится на балансе КП «Днепроводоканал», стекает в глубокую яму, которая в любой момент может обрушиться. Чтобы решить проблему, необходимо разработать проектную документация относительно инженерного укрепления склона Тоннельной балки. Этим занимается профильный департамент горсовета, комментарий которого журналистам получить не удалось.

Пока чиновники думают, люди бояться, что их территория может повторить судьбу ж/м Тополь, где в 1997 году произошел огромный оползень.

Фото: Надежда Гайворонская.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю