Жители ж/м Левобережный-3 просят избавить их от «наливаек» (ФОТО)

30.12.2016 11:37

Днепрянка Марина Голубева рассказала, что на ж/м Левобережный-3 на небольшом рынке работают сразу 5 «наливаек».

Об этом она написала на странице сообщества «АнтиМАФия Днепр» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наливайки» растут, как грибы... Можно выпить и поспать на ступеньках, никто не помешает», - написала она.

Местные жители жалуются, что вечером рядом с базарчиком страшно ходить.

Начальник управления торговли и рекламы Днепровского горсовета Руслан Мороз ответил, что уже давно «точит зуб», чтобы провести «зачистку» на этой территории.

Комментарии
житель Левобережного
30.12.2016
Еще надо к муниципальной полиции обратиться. Они тоже закрытием наливаек занимаются, хотя при этом их в сетях оговаривают. Там работают хорошие и ответственные люди. Приходилось общаться. Они делают не только свою работу, а и работу нашей разфуфыриной полиции, которой вменили торговцев ёлками проверять, а они мимо проезжают, хотя не все.
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось