Жители ж/м Красный Камень жалуются на новые МАФы, занимающие тротуары (ФОТО)

31.10.2016 09:00

В октябре на ж/м Красный Камень был проведен демонтаж незаконных киосков. Коммунальщики снесли несколько ларьков, «наливаек», а также небольшой рынок, расположившийся между домами. Но жители жалуются, что на жилмассиве уже появляются новые МАФы.

Об этом днепряне пишут на странице «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Так, на бульваре Рубиновый, в торце дома № 5, большой новый МАФ поставили на место хлебного киоска. Начальник профильного КП по благоустройству горсовета Александр Каховский заявил, что в день монтажа данного МАФа его владельцу было выписано предписание на демонтаж. «Собственники данного сооружения являются держателями договора аренды на землю, однако не имеют паспорта привязки. Если в течение еще нескольких дней паспорт привязки предоставлен не будет, МАФ будет перемещен на штраф-стоянку», - рассказал чиновник.

Еще один киоск на том же бульваре Рубиновый установлен таким образом, что занимается практически весь тротуар.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось