Жители ж/м Красный Камень жалуются на новые МАФы, занимающие тротуары (ФОТО)

31.10.2016 09:00

В октябре на ж/м Красный Камень был проведен демонтаж незаконных киосков. Коммунальщики снесли несколько ларьков, «наливаек», а также небольшой рынок, расположившийся между домами. Но жители жалуются, что на жилмассиве уже появляются новые МАФы.

Об этом днепряне пишут на странице «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Так, на бульваре Рубиновый, в торце дома № 5, большой новый МАФ поставили на место хлебного киоска. Начальник профильного КП по благоустройству горсовета Александр Каховский заявил, что в день монтажа данного МАФа его владельцу было выписано предписание на демонтаж. «Собственники данного сооружения являются держателями договора аренды на землю, однако не имеют паспорта привязки. Если в течение еще нескольких дней паспорт привязки предоставлен не будет, МАФ будет перемещен на штраф-стоянку», - рассказал чиновник.

Еще один киоск на том же бульваре Рубиновый установлен таким образом, что занимается практически весь тротуар.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю