Жители ул. Рабочей просят избавить их от «нагромождения МАФов» (ФОТО)

19.03.2017 13:30

Местные жители жалуются, что на пересечении улиц Рабочей и Каверина киоски стоят на тротуарах и клумбах, и просят начальника управления рекламы и торговли Днепровского городского совета Руслана Мороз навести порядок на этой территории.

Об этом на странице сообщества «АнтиМАФия Днепр.» в Фейсбук написал днепрянин Сергей Миров, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Скажите, когда у вас дойдут руки и техника до ул. Рабочая. Вот только несколько примеров нагромождений на пересечении с Каверина. И это притом, что ниже по Каверина есть пустырь, который можно использовать под мини рынок с этими лотками. Объединить их как-то и благоустроить территорию (как вариант). А так - это же просто ужас! Расползлись киоски вдоль улицы Рабочей на тротуарах и клумбах. Солнечного света уже не видно. Стоят с нарушениями всех норм, указанных вами в теле эфире, напротив переходов, занимают тротуары. Скажите, когда приведут в человеческий вид этот перекресток? Когда будут клумбы и тротуар, а не сплошной базар?», - написал он.

Руслан Мороз ответил, что данная локация находится в планах по демонтажу на следующий год. «Хотите, чтобы добрались быстрее, доставайте своего депутата. Но, учтите, когда мы зашли сюда первый раз с демонтажами, помощники одного нардепа костьми легли, но не дали завершить начатое», - заявил чиновник.

Комментарии
Филатов
20.03.2017
Уважаемы жители Днепра! Вы должны понимать, что такие киоски - черный нал, на котором мы зарабатываем, поэтому попуститесь
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат