Жители ул. Инженерной не хотят открывать ее для движения транспорта

16.12.2016 11:58

Председатель общественной организации «Ассоциация рекламодателей Украины» Татьяна Суворова рассказала, что жители близлежащих к ул. Инженерной домов не хотят, чтобы по их улице возобновляли движение.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«По тротуарам просто ходить невозможно, так как корни деревьев подорвали асфальт, плюс ямы и лужи. Когда уберут киоски и откроют Инженерную для транспорта, асфальт на тротуарах уж точно не переложат. Для этого нужно выкорчевывать деревья. Ну, рабочие места уж точно никого не интересуют, так что, говорить об этом не будем. А теперь, кто хочет со мной поспорить, что эта улица превратится в грязную и запущенную уже через год-два. Такой она, собственно, и была большую часть постсоветского времени.

А когда на проезжей части появлялись ямы, которые никто не асфальтировал, весь поток машин ездил через наш маленький двор, развозя грязь и создавая опасную ситуацию для детворы, которая вынуждена была запрыгивать на бордюры каждые 5 минут, чтобы пропустить очередную машину.

И еще очень беспокоюсь за ребенка, Она вынуждена после 20.00 возвращаться из музыкальной школы. Сейчас это относительно безопасно, так как в это время людей мало, киоски закрываются, но охрана есть с 2-х сторон улицы, освещение. Когда рынок снесут, охраны не будет», - написала она.

Напомним, что на сегодня городские власти запланировали снести более полусотни киосков на ул. Инженерной.

Комментарии
Павло
16.12.2016
Преседатель "чего-то там" решает за всех жителей улицы? И , наверное, таким людям как эта председатель, было бы очень удобно в исправительной колонии. Освещение, охрана круглосуточно, чистенько и работой все заняты. Разве не так?.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю