Жители ул. Инженерной не хотят открывать ее для движения транспорта

16.12.2016 11:58

Председатель общественной организации «Ассоциация рекламодателей Украины» Татьяна Суворова рассказала, что жители близлежащих к ул. Инженерной домов не хотят, чтобы по их улице возобновляли движение.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«По тротуарам просто ходить невозможно, так как корни деревьев подорвали асфальт, плюс ямы и лужи. Когда уберут киоски и откроют Инженерную для транспорта, асфальт на тротуарах уж точно не переложат. Для этого нужно выкорчевывать деревья. Ну, рабочие места уж точно никого не интересуют, так что, говорить об этом не будем. А теперь, кто хочет со мной поспорить, что эта улица превратится в грязную и запущенную уже через год-два. Такой она, собственно, и была большую часть постсоветского времени.

А когда на проезжей части появлялись ямы, которые никто не асфальтировал, весь поток машин ездил через наш маленький двор, развозя грязь и создавая опасную ситуацию для детворы, которая вынуждена была запрыгивать на бордюры каждые 5 минут, чтобы пропустить очередную машину.

И еще очень беспокоюсь за ребенка, Она вынуждена после 20.00 возвращаться из музыкальной школы. Сейчас это относительно безопасно, так как в это время людей мало, киоски закрываются, но охрана есть с 2-х сторон улицы, освещение. Когда рынок снесут, охраны не будет», - написала она.

Напомним, что на сегодня городские власти запланировали снести более полусотни киосков на ул. Инженерной.

Комментарии
Павло
16.12.2016
Преседатель "чего-то там" решает за всех жителей улицы? И , наверное, таким людям как эта председатель, было бы очень удобно в исправительной колонии. Освещение, охрана круглосуточно, чистенько и работой все заняты. Разве не так?.
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский