Жители пр. Поля пожаловались на киоск, который мешает детям ходить в школу (ФОТО)

22.12.2016 09:47

Днепрянка Татьяна Филюк обратилась к властям с просьбой рассмотреть вопрос демонтажа киоска, который находится на перекрестке пр. Поля, 59 и ул. Минина, 11 и мешает детям ходить в школу.

Об этом она написала на странице сообщества «АнтиМАФия Днепр» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Самый главный раздражитель - это МАФ, который перекрыл пространство, где дети идут со школы и в школу. Из-за него вылетают машины. И этот МАФ без документов. Его все жители называют «гробик», - написала она.

После обращения жителей МАФы по данному адресы были демонтированы.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю